„Galapagai / Roko naktys“: organizatoriai išduoda dalį muzikantų įgeidžių

Laikas.lt
Nuotr. „Chase & Status“

10-ojo festivalio „Galapagai / Roko naktys“ organizatoriai pradėjo ruoštis festivalio svečių sutikimui. Daugiausiai klausimų reikalaujančių sprendimų kelia pagrindinių festivalio svečių – „Chase & Status“ ir „Oomph“ – pageidavimai.

„Čeisam reikės patiekti maistą ant ledo, supirkti netgi tam tikrų drabužių, o vokiečių grupės „Oomph“ pusę tonos sveriančią specialią koncertinę įrangą teks vos per 12 valandų atgabenti iš kito festivalio Vokietijoje“, – trumpai pasiruošimo darbus komentuoja festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.
 
Tarp įdomesnių žinomos industrinio metalo grupės „Oomph“ pageidavimų yra nurodymas pasirūpinti neišsenkančiu kiekiu pieno. Net trečdalis iš 18 „Oomph“ komandos narių yra vegetarai, o vienas iš paryškintų su meniu susijusių reikalavimų yra „jokios baltos duonos ten, kur bus grupė“.
 
Kultinė drum & bass grupė „Chase & Status“ iš Didžiosios Britanijos taip pat daug dėmesio skiria detalėms jų persirengimo kambaryje festivalio teritorijoje. Pavyzdžiui, kėdės turi būti tik ant ratukų ir būtinai aptrauktos tamsia medžiaga.
 
„Įprasta, kad žinomos grupės turi originalių pageidavimų“, – su šypsena grupių reikalavimų sąrašus pakomentuoja A. Barniškis-Blėka.
 
Rugpjūčio 3-5 dienomis Zaraso saloje vyksiančiame festivalyje „Galapagai / Roko naktys“ dalyvaus daugiau nei 40 grupių, taip pat lankytojus džiugins eilė vandens, sausumos ir oro pramogų.

Taip pat primename, jog šiuo metu vyksta „Laikas.lt“ ir „Galapagų“ konkursas iš viso net keturiems bilietams į festivalį laimėti. Nepraleiskit progos!

Galapagai, Roko naktys

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai