Su kostiumu riedučiais - 11 km nuo kalno Kinijoje (foto, video)

Ekstremalas.lt
Nuotr. Absolutechinatours.com, Buggy-rollin.com

Prancūzijos ekstremalas ir dizaineris Jean-Yves Blondeau vis dar tęsia įspūdingus pasivažinėjimus po įvairius pasaulio kampelius su savo išrastu kostiumu riedutėmis "Bugg-Rollin". Šįkart jis važiavo nuo garsaus Kinijos Tianmenio kalno. Apie 11 kilometrų prancūzas važiavo be stabdžių.

Kinijoje, nuo Tianmenio Jean-Yves Blondeau kalno, vidutiniškai važiavo apie 80 km/val., o vietomis net 112 km/val. greičiu. 11 kilometrų nuo klano jis nuvažiavo per 20 minučių, įveikė 99 staigius posūkius.

Riedučių gerbėjas Jean-Yves Blondeau geriausias žinomas savo netradicinio ekstremalaus išradimo dėka - "Bugg-Rollin".

Ekstremalas.lt rašė, kad vienas iš paskutiniųjų įdomesnių prancūzo pasivažinėjimų prieš kelionę į Kiniją, kai jis aplenkė motociklą.


Ekstremalas.lt jau rašė, kad unikalus "Rollerman" pravardžiuojamo Jean Yves išradimas - neįprastas kostiumas su 31 ratuku. Vilkint šį kostiumą, "nusėtą" ratukais, galime riedėti praktiškai bet kokia kūno dalimi. Dabar jo kostiumas patobulintas ir turi 34 ratukus.

Tiesa, Paryžiuje baigęs prestižinę dizaino mokyklą "Olivier de Serres" J.Y.Blondeau, kurdamas savo ekstremaliems išbandymas skirtą kostiumą galvos pagailėjo: tai vienintelė dalis ant kurios ratukų nėra.

Jean Yves važinėja ir asfaltuotu keliu, ir vasaros rogučių trasa, ir ant riedučiams skirtos rampos.

42 metų Jean-Yves Blondeau pradėjo važinėti 1995 metais. Jis keliauja po visą pasaulį, mielai reklamuoja įvairią produkciją ir galima jį pakviesti į gimtadienį per Jean-Yves tinklapį internete.


ekstremalai, ekstremalus sportas, kinija, Riedučiai, sportas, sportininkai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai