Kate Middleton pusseserė šoka striptizą ir fotografuosis „Playboy“

Laikas.lt
Parengta pagal dailymail.co.uk

Katrinai Darling tėra 22-eji, tačiau ji pakankamai gerai žinoma burlesko šokėja – jauna mergina turėjo krūvą pasirodymų ir solinių numerių eilėje striptizo klubų, tačiau netikėtai atrastas giminės medis šokėjos karjerą iškėlė į naują lygmenį. Pasirodo, striptizo šokėja yra būsimosios Anglijos karalienės, dabartinės Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton antros eilės pusseserė. 

Šokėjos senelė ir kunigaikštienės prosenelis yra brolos ir sesuo, tad giminystės ryšys, siejantis, jaunas moteris, nėra toks jau ir tolimas. Tiesa, striptizo šokėja savo kilmingosios pusseserės nepažįsta ir nėra nė karto su ja bendravusi, tačiau tai gali pasikeisti po vieno populiariausių vyrams skirtų žurnalo išleidimo.

Kartina Darling turėtų atsidurti ant rugsėjo mėnesio „Playboy“ viršelio, o jos fotosesija vidiniuose žurnalo puslapiuose užims 8 puslapius. Merginai bus išmokėtas šešiaženklis honoraras, tačiau tiksli suma nėra viešinama.


„God Save the Queen“ pasirodymo akimirka

Mergina teigia, kad darbas su „Playboy“ komanda jai patiko: „Buvo tikrai linksma. Komanda labai man padėjo ir palaikė.“ Šiuo metu šokėja planuoja toliau naudotis pusseserės šlovės spinduliais ir savo pasirodymus, ironiškai pavadintus „God Save the Queen“, perkelti į Niujorką. 

Anglija, Kate Middleton, Katrina Darling, kunigaikštienė, striptizas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai