Gera, kai gali kažką naujo ir originalaus sukurti iš nebereikalingų daiktų, kurie jau senokai voliojasi stalčiuose, lentynose, spintose... Šiandien jums siūlome patiems pasidaryti vėrinį...
Kai netikėtai gaunate (arba nusprendžiate save nudžiuginti ir patys nusiperkate) gėlių, o namuose vazos nė su žiburiu nerasi, ieškokite plastikinio butelio – nepraeis nė 20 minučių ir...
NTK (neturiu ką apsirengti) sindromas pažįstamas bene visoms dailiosios lyties atstovėms. Ką daryti, jei spinta pilna atsibodusių drabužių, o naujiems ne visada pakanka pinigėlių?...
Turite nusibodusius baltus sportbačius? Arba su jums patinkančiais bateliais jau vaikšto didžioji dalis miesto? Nebėda! Atnaujinkite savo batus - atrodys kosmiškai gerai!
Savaitgalis - puikus metas rankdarbiams! Šiandien siūlome pasigaminti lemtos gaubtą iš nertų servetėlių. Jaukumas garantuotas!
Prie jūros dažnai prisirenkame kriauklių, medžio gabaliukų ar nugludintų stiklelių, kurie vėliau mėtosi lentynose ar vazose. Ką galima iš jų pasigaminti? Keletas idėjų!
Turite nenaudojamą kompiuterio klaviatūrą? Jokiu būdu neišmenskite - iš jos galima pasigaminti daug naudingų daikčiukų!
Vasara - puikus metas keistis, o vienas mėgstamiausių merginų pokyčių šukuosenos atnaujinimas. Nedrįstančioms kirptis siūlome išbandyti vasariškų šukuosenų TOP 3.
Manikiūras merginoms yra viena iš poilsio formų, tad siūlome skirti valandėlę sau ir išbandyti 30 - aisiais populiarų pusmėnulinį lakavimą.
Daugeliui teko matyti skiautinių antklodes, kurios dvelkia kaimu ir šeimos šiluma. Verta skirti laiko pasigaminti ne tik joms, bet ir kitiems žaviems skiautinių rankdarbiams.
Jeigu ieškote, kaip atnaujinti namų interjerą, tai galite pasigaminti baldą iš medžio paletės - tai ne tik ekologiška, bet ir iš tiesų stilingą.
Norite atnaujinti spintą, bet kišenėje tėra kelios monetos? Nieko tokio - truputis kūrybiškumo, kelios minutės jūsų laiko ir susikursite naujų drabužių ar aksesuarų!
Sakoma, kad juoktis labai sveika. Manyčiau, kad ne tik sveika, bet ir labai malonu, o dar maloniau šypsotis baltais dantimis. Šį kartą siūlau patiems pasigaminti natūralią dantų pastą,...
Pradėkite rinkti vyno kamščius, kadangi siūlome jums keletą gražių idėjų, kaip juos galima panaudoti.
Kartais namie randame užsilikusių nereikalingų medžiagų, skiaučių ar odos atraižų. Vieni jas išmeta, kiti kūrybingai panaudoja. Šį kartą pamokysime, kaip iš nedidelio odos raižinio...
Siūlome originalią manikiūro alternatyvą – marmurinius nagučius. Įspėjame, kad šis manikiūro būdas gan teplus ir reikalauja kantrybės, tačiau verta!
Motinos diena - jau šį sekmadienį ir turbūt ne vienas iš Jūsų jau ieško dovanos savo brangiausiam žmogui. Vieni pasitenkina pirktine gėlių puokšte, kiti jų priskina patys, treti patys...
Daugelis namuose tikriausiai turi nuo remonto užsilikusio betono – neskubėkite jo išmesti ir pasigaminkite žavias žvakides!
Trečiadienio video pusryčiams siūlome dar kartą pabandyti pasigaminti Pinhole fotoaparatą. Straipsnį apie pinhole jau esame publikavę Laikas.lt žurnale ir portale, tačiau išsamus video...
Daugelis tikrai yra matę šešėlių portretus, kuriuose žmogaus profilio iškarpa iš juodo popieriaus įrėminama balto lapo fone. Siūlome juos pritaikyti savo namuose!
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7