7 nuodėmės

7 nuodėmės

Įvairiuose Lietuvos miestuose gyvenančios skirtingų kartų ir skirtingoms sporto šakoms atstovaujančios sportininkės pasakoja apie tai, kaip jos supranta ir vertina septynias mirtinas nuodėmes (tinginystę, puikybę, kerštą, apsivalgymą, gašlumą, godumą ir pavydą) šiandieninėje visuomenėje.

Pasirinktos septynios dvikovės sporto šakos, kuriose kovojama vienas prieš vieną – tai lyg dvi moters asmenybės pusės – šviesioji ir tamsioji. Tai tarsi žmogaus dvilypumo, vidinės žmogaus kovos su pačiu savimi vizualizacija. tokiu būdu stengiamasi nupiešti moters paveikslą – tai herojė, bandanti įveikti sunkumus, atkakliu darbu kurianti savo svajonę, savo asmeninę legendą.

Šiandieninio socio-ekonominio sunkmečio kontekste šio dokumentinio filmo sukūrimą įtakojo Kurto Weillo ir Bertolto Brechto baletas su dainomis “Septynios mirtinos nuodėmės” (“Die sieben Todsünden”, 1933), kuriame dvi seserys (reprezentuojančios susidvejinusią asmenybę) Didžiosios depresijos laikotarpiu keliauja į septynis skirtingus miestus ir ieško laimės.

Metai: 2010
Šalis: Lietuva
Trukmė: 60 min.
Režisierius: Kristina Inčiūraitė
Scenarijaus autorius: Kristina Inčiūraitė
Operatorius: Rolandas Leonavičius
Žanras: Dokumentika 
Subtitrai: Lietuvių

Kristina Inčiūraitė gimė Šiauliuose 1974 m. Gyvena ir dirba Vilniuje. Kuria videofilmus, fotografijas, grafikos kūrinius, instaliacijas, objektus, garso projektus.1999 m. baigė Šiaulių universitetą, Dailės fakultetą. Rinktinė filmografija / Filmography: „Išlikimas“ (Survival, 2009), „Naftos miestas“ (Oil city, 2007–2008), „Atnaujinimas“ (Renewal, 2006), „Linkejimai“ (Wishes, 2005), „Ugnis“ (Fire, 2005), „Žlugimas“ (Failure, 2005), „Uždarymas“ (Closing, 2004), „Tvarka“ (Order, 2004), „Ežerai” (Lakes, 2004), „Pirtis“ (Bathhouse, 2003), „Skirtumai“,(Differences, 2003), „Laisvalaikis“, (Leisure, 2003), „Senmergės“, (Spinsters, 2003), „Repeticija“ (Repetition, 2002).
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai