Now Reading
“Pop Star Bar” revoliucija – keturi vakarėliai per savaitę

“Pop Star Bar” revoliucija – keturi vakarėliai per savaitę

“Pop Star Bar” revoliucija – keturi vakarėliai per savaitę

Kas turi nutikti, kad Kaunas nustotų linksmintis? Na, jeigu nesutrukdo “Žalgirio” pralaimėjimai, škvalas ir turkiška vasaros kaitra – nebeįveiks niekas.

Neatsitiktinai antrą savo rudenį Kauno “Pop Star Bar” pradėjo padvigubindamas savo vakarėlių kiekį. Dabar šokių muzikos ir kokteilių baras kauniečius verčia linksmintis dažniau nei eiti į darbą ar ilsėtis. Net keturis kartus per savaitę.

Dar visai nesenai vasaros ritmu veikęs “Pop Star Bar” šį savaitgalį trenks be saiko. Pradedant trečiadieniu ir baigiant sekmadienio paryčiais, iš viso beprotiškos 28 valandos flirto su šokių muzika ir kokteiliais bei galimybe patekti į vaizdo klipą…

Linksmybės prasideda trečiadieniais

Visus “Pop Star Bar” savaitgalius pradeda vidurio savaitės revoliucija. Netikėtai pabandytas eksperimentas taip pasiteisino, kad vienkartinė “akcija” virto kassavaitine serija. Kiekvieną trečiadienį nuo 22 valandos Kauno baras pasitinka su lengvais hip hop, funk muzikos ritmais ir išskirtiniu vidurio savaitės meniu. Įėjimas visada laisvas.

Akivaizdu, kad stereotipas, kad Lietuvos žmonės linksminasi tik savaitgaliais yra daugiau primestinis. Trečiadieniai “Pop Star Bare” – labai karšti.

Ketvirtadieniais 22 val. kvies dar dažais kvepianti nauja serija “College 49”. Skaičius 49, gink dieve, nereiškia, kad ši diskoteka skirta tik Svetlanos Proninos amžiaus moterims. Tai tiesiog radijo stočių top 40-uko ir kokteilio kainos (devyni litai) miksas. Vakaro didžėjus groja geriausią iš to, ką girdėjai per radiją,  baras pateikia išskirtinius kokteilių pasiūlymus,  o merginos ir vaikinai susipažįsta.

Penktadienį – pavasarį rekordus gerinusi serija “Pop Star Facebook Party”, kuri, kaip ir “Facebook”, neišeina iš mados, o atvirkščiai – tik auga. “Pop Star Facebook Party” žmones vilioja plačia muzikine programa, paprastu būdu patekti į klubą – užsiregistravus vieno mygtuko paspaudimu ir galimybe sutikti visus savo internetinius draugus po vienu stogu.

“Dusty Groove” svečiuose – talentingasis penketas “Soulhoppers”

Visgi svarbiausia šios savaitės naktis – jau legendine tapusi “Dusty Groove” renginių serija, kuriai vadovauja “misteris seksas” Jovani. Radijo stoties ZIP FM žvaigždė tęsia savo “Dusty Groove” gyvos muzikos ciklą ir pristato “Soulhoppers”.

Šį kartą ant “Pop Star Bar” scenos lips net penkių elektroninės muzikos virtuozų kolektyvas. Susipažinkime: dvigubu ritmu plakanti kolektyvo širdis Andy Lau ir Virus J ir dar nuostabesnio balso savininkė Jazzyvile bei vaizdo burtininkai H-T VJs.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Gyvai savo kūrinius ir žinomiausių gabalų „koverius“ atliksianti trijų tobulai veikiančių komponentų (muzika+balsas+vaizdas) grupė renginio metu filmuos klipą savo naujam singlui. O kur dar specialiai renginiui įrengti ekranai, seksualiosios “Dusty Groove” šokėjos ir rinktiniai house klasikos kūriniai. Svečius pasitiks ir išlydės už pulto pats Jovani.

Beje, jau kitą šeštadienį “Pop Star Bar” siaubs populiariausia baro serija “Playing 80s & 90s”. Kas nežinote, tai ne šiaip sau vakarėlis, tai pop muzikos enciklopedija nuo MC Hammer iki „Ace of Base“, nuo „Snap“ iki Madonna.

Dėl beprotiškai populiarių aštuntojo ir devintojo dešimtmečio hitų, serijos šeimininkai trio “DJ Bartukai” tapo naujaisiais Kauno dievais.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top