Now Reading
„Reggae in Riga Sun Splash 2011“ – prisvilęs pirmas blynas (Foto)

„Reggae in Riga Sun Splash 2011“ – prisvilęs pirmas blynas (Foto)

„Reggae in Riga Sun Splash 2011“  -  prisvilęs pirmas blynas (Foto)

Savaitgalį Rygoje debiutavo regio festivalis „RЕGGAE in RIGA Sun Splash 2011″, turėjęs pretenzijų į tikro festivalio pavadinimą, o svarbiausias renginio atributas ir svečias – jau išsiskirsčiusios ukrainiečių grupės 5’nizza vokalisto Andrejaus Sun Zaporozhco sukurta grupė SunSay,

Be SunSay, festivalyje pasirodė: Gerbert Morales ir Jah Divizion (Rusija), Dubska (Lenkija), Leo’s Den (Vokietija), Apofeoz Sound System (Latvija), James Plookie Werts, (JAV), Tribute Bob Marley – TOGO (Lietuva), LB27 (Vengrija), Natty Kauka (Prancūzija), YT (Didž. Britanija), Kuchenbeat (Latvija), Eazystyle MC & Ministry of Echology Acoustic Trio (Lietuva), Sound Religion (Latvija), Soundboys DJ Team (Lietuva).

Tačiau festivalis (jei jį galima tokiu vadinti), gavosi išties nekoks: jokios programos, tik vakare buvo pranešta, kad SunSay (dėl kurio dauguma ir susirinko) koncertuos tik sekmadienio naktį, apsauga prie įėjimo apskritai be kultūros, žmonių buvo, turbūt, koks geras šimtas, nors organizatoriai teigė, kad parduota 7000 bilietų.

Galbūt visi laukė sekmadienio nakties ir festivalio žvaigždės, galbūt…. Tačiau visgi tokie festivaliai turėtų vykti ne Dauguvos stadione, o gamtoje. Ne su šašlykų ir karbonadų kvapu, o su vegetarišku maistu. Padėtį gelbėjo arbatos gėrimo palapinė, keletas išties gerai pasirodžiusių grupių (tarp jų ir lietuvaičiai) ir Rygoje vykusi miesto šventė, nes visas veiksmas šeštadienį baigėsi vidurnaktį. Koncertų įgarsinimas pusėje pasirodymų buvo išties tragiškas, o kai kurie atrinkti atlikėjai čia pakviesti tik dėl egzotiškos išvaizdos arba dėl to, kad jie iš Jamaikos…

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kadangi SunSay taip ir nebuvo sulauktas, teko pasidžiaugti sekmadienį  pamačius jo repeticiją. Tad „RЕGGAE in RIGA Sun Splash 2011″ organizatoriams siūlome labai stipriai pasimokyti iš šio debiuto ir galbūt jo kartoti kitais metais nereikia, nes Latvijoje ir kaimyninėse valstybėse ir taip vyksta daug gerų festivalių.

Rasa Barčaitė

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt