Now Reading
10 šunų skubiai ieško namų. Neradus, ketina užmigdyti

10 šunų skubiai ieško namų. Neradus, ketina užmigdyti

10 šunų skubiai ieško namų. Neradus

Skubiai ieškomi namai ar bent laikina globa net dešimčiai šunelių. Dauguma jų Vidurinės Azijos aviganio mišrūnai. Ferma, kurioje jie gyvena, jau parduota, naujasis savininkas laiko daug nebeduoda…

Jei kas galite suteikti globą ar namus nors vienam iš jų, skambinkite 862441922. Padės pasiimti, pervežti ir padovanoti. Kai kurie šunys kiek nedrąsūs, matyt, mažai kas su jais bendravo, tačiau adekvatūs, pakalbinti elgiasi draugiškai. Globėjus tikrai pakonsultuos, patars.

Deja, kai kurių šunelių nepavyko nufotografuoti, pamatę tiek daug nepažįstamų žmonių, jie taip ir nedrįso pasirodyti. Taigi jei norite daugiau informacijos apie lytis, charakterius ir pan., skambinkite, klauskite.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kuršėnuose, Šiaulių raj., mirė fermos šeimininkas ir niekam nereikalingais liko beveik 20 šunelių (pora kolių, keli vokiečių aviganio mišrūnai ir net 15 aziatų mišrūnų). Visi šunys ten gyvena voljeruose po 3-4. Pamaitinti, nesukūdę, tačiau vieniši. O dabar dar ir skaičiuojantys paskutines savo dienas.. Tik dirbdami kartu mes galime kažką pakeisti!

Dalį šunelių perėmė VšĮ „Gyvybės stotelė“ , tačiau prieglaudą užklupo tikrai labai didelės bėdos, kol kas tenka veiklą stabdyti, tad visiškai nėra jokių galimybių priimti naujus gyvūnus.

Jeigu galite laikinai ar visam laikui priglausti bent vieną šunelį ir taip išgelbėti jį nuo mirtino dūrio – susisiekite nurodytu telefonu kuo skubiau! Pasistenkime dėl jų bendromis jėgomis, neleiskime jiems numirti tik dėl to, kad mirė jų buvęs šeimininkas.

Yra galimybė atvežti į Šiaulius, Panevėžį, Pakruojį ir aplink. Dėl transporto į kitus miestus ir daugiau informacijos apie šunelius, teiraukitės telefonu.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top