Now Reading
23 kartus ištekėjusi moteris: „Geriau susituokite tik vieną kartą“

23 kartus ištekėjusi moteris: „Geriau susituokite tik vieną kartą“

23 kartus ištekėjusi moteris: „Geriau susituokite tik vieną kartą“

Laikas.lt
Pagal Worldrecordacademy.com

„Kol mirtis mus išskirs“, – jei Linda Wolfe  būtų tęsėjusį šį savo pažadą, moteriai būtų prireikę net 23-jų gyvybių. Septintąją dešimtį baiginėjanti amerikietė į „Gineso“ rekordų knygą pateko kaip daugiausiai kartų ištekėjusi pasaulio moteris.

L. Wolfe, kuri, jos pačios teigimu, yra priklausoma nuo vedybų romantikos, turi septynis vaikus nuo skirtingų vyrų ir jau sunku suskaičiuoti, kiek jos buvusių jaunikių atžalų Lindą vadino pamote.

Kaip geriausią savo meilužį Linda įvardija Jacką Gourley, kuris mėgdavo ekspromtinius pasimatymus – amerikietė už jo tekėjo net tris kartus. Keisčiausiu savo buvusiuoju moteris vadina vienaakį Tomą Stutzmaną. Du iš jos sutuoktinių buvo gėjai, kitu du – benamiai. Kai kurie ją išdavinėjo, vienas ją bandė uždusinti, kitas rakindavo šaldytuvą su grandinėmis ir spyna.

„Jaunystėje buvau kvaila ir naivi, tačiau visi kaimynėstės berniukai buvo mane įsimylėję. Jie visi norėjo mane vesti“, – prisiminimais dalinasi senolė.

Jos paskutinioji santuoka buvo ne iš meilės, o tiesiog triukas, siekiant visuomenės dėmesio ir rekordų. Paskutinysis L. Wolfe sutuoktinis buvo Glynnas Wolfe’as, kuris po šių vedybų tapo daugiausiai kartų santuokos saitais susisaisčiusiu vyru – jis vedė 29 kartus. Glynnas mirė pernai, sulaukęs 88-erių.

Dabar vedybų rekordininkė jau 12 metų yra vieniša, ir tai – ilgiausias jos vienatvės periodas nuo vaikystės.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Bet ištekėčiau dar kartą. Žinote, jaučiuosi vieniša. Jau metų metus nežengiau prie altoriaus – ilgiuosi to “, – sako Linda.

Daugkartinė nuotaka, šiuo metu gyvenanti senelių globos namuose, teigia niekada neapgaudinėjusi savo vyrų ir, jei galėtų pakartoti savo gyvenimą, jokiu būdu tiek daug kartų netekėtų.

„Tiesiog susituokite vieną kartą ir likite šioje santuokoje. Patikėkite, mano gyvenimas tikrai nebuvo klotas rožėmis“, – pataria L. Wolfe.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt