Now Reading
25 mieli faktai, kurie sukels šypseną

25 mieli faktai, kurie sukels šypseną

25 mieli faktai

Kiekvienam pasitaiko ne ta koja iš lovos išlipti, ar ne? Jeigu šiandien būtent tokia diena, tai siūlome paskaityti šiuos labai mielus ir smagius faktus apie mūsų platųjį ir margąjį pasaulį, kurie tikrai privers nusišypsoti!

1. Jūrinės ūdros miegodamos susikimba už letenėlių, kad nenuplūduriuotų toli viena nuo kitos.
2. Visi elementai žemėje susidarė sprogstant žvaigždėms, tad mes esame patys tikriausi žvaigždžių vaikai.
3. Pastebėta, kad karvės turi vieną geriausią draugę su kuria praleidžia daugiausiai laiko, o jas atskyrus abi patiria stresą, tampa vangesnėmis ir duoda mažiau pieno.
4. The Beatles žodį meilė savo dainose panaudojo 613 kartų.
5. Voverės kasmet pasodina tūkstančius medžių. Jos tiesiog pamiršta, kur paslepia riešutus, giles ir pan.
6. Japonijoje gyvenančios makakos išmoko rastas monetas įdėti į užkandžių automatus ir taip gauti mėgstamų skanumynų.
7. Kutenamos žiurkės skleidžią garsą įdentišką mūsų juokui. Tik žiurkių juoko dažnis toks aukštas, kad mes jo negirdime be specialios aparatūros.
8. Žmonės įgarsinę peliuką Mikį ir jo draugę Minę įsimylėjo ir susituokė.

9. Švedijoje labai populiarios triušiukų šokinėjimo per kliūtis varžybos. Jos vadinamos Kaninhoppning.
10. Pingvinai sudaro porą visam gyvenimui, o piršlybos įvyksta, kuomet patinėlis patelei atneša dailų akmenuką.
11. Delfinai vieni kitiems duoda vardus.
12. Mormonai (jūrinių paukščių rūšis) savo namus išsikasa ant aukštų kalvų, esančių šalia jūros. Jie pasilieka ir atskirą patalpą, kurią naudoja kaip tualetą.
13. Vyriškos lyties šuniukai žaisdami linkę nusileisti kalytėms.
14. Tyrimas parodė, kad karvės, kurios klauso ramios muzikos duoda daugiau pieno. Geriausi rezultatai pasiekti po to kai karvės klausėsi R.E.M. dainos Everybody Hurts.
15. Paieškos variklis Google, periodinė elementų lentelė, mūsų DNR struktūros modelis ir The Beatles daina Yesterday turi šį tą bendro. Visi šie dalykai buvo susapnuoti jų kūrėjų.

16. Klausos sutrikimų turintis berniukas nenorėjo naudoti savo klausos aparato, tad Marvel komiksų kūrėjai specialiai šiam vaikui nupiešė komiksą apie Mėlynąją Ausį – superherojų, kurio klausos aparatas jam padeda išgirsti bėdoje esančius ir laiku jiems padėti.
17. Kolibriai yra vieninteliai gyvi padarai, kurie geba skristi atbulomis.
18. Vidutinis žmogus per metus susapnuoja beveik 2 tūkstančius sapnų.
19. Savęs pakutenti neįmanoma. Mūsų smegenys siunčia kūnui signalą, kad jį kutena pats kūno šeimininkas, tad jokio diskomforto nejaučiame. Pabandykite!
20. Šunų klausa maždaug 100 kartų geresnė nei mūsų, tačiau jie prastai jaučia skonį ir blogiau mato.
21. Skirtingose valstybėse priesaikos skirtingos – kartais prisiekiama uždėjus ranką ant Biblijos, kartais ant Konstitucijos,o štai Senovės Romos vyrai (moterys nedalyvavo nei politiniame, nei kultūriniame gyvenime, tad nelabai turėjo progos prisiekti) prisiekdavo savo sėklidėmis. Sakydami priesaiką būtent jas ir laikė rankoje.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

22. Mėlynojo banginio širdis yra nedidelio automobilio dydžio, o kai kurios kraujagyslės tokios plačios, kad žmogus jose galėtų plaukti.
23. Drugeliai skonį jaučia kojomis.
24. Olandai kasmet kanadiečiams nusiunčia 20 000 tulpių svogūnėlių taip dėkodami už jų pagalbą II-ojo Pasaulinio karo metu.
25. Ir pabaigai… Kad ir kokia sumauta jūsų diena bebūtų… Žinokite, kad šypsotis lengva! Tam reikia tik 17 raumenų, o štai susiraukimui – net 43!


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt