Now Reading
25 nuostabios virtuvės dizaino idėjos (foto)

25 nuostabios virtuvės dizaino idėjos (foto)

25 nuostabios virtuvės dizaino idėjos (foto)

Futurehouse.lt

Ne kiekvienuose namuose galima rasti didelių, modernių ir funkcionalių virtuvių. Taip atsitiko todėl, kad daugumai šeimų šiais laikais virtuvė nėra toks svarbus dalykas kaip vonia ar miegamasis, kuriems yra skiriama daugiau dėmesio.

Tie žmonės, kurie mėgsta maistą gaminti patys ir turi pakankamai lėšų, jog įpirktų šaunių baldų ir aukštųjų technologijų prietaisų, savo namuose gali sukurti puikią vietą maisto gaminimui ir valgymui. Mes pasistengsime parodyti Jums šiek tiek daugiau žavių virtuvės dizaino pavyzdžių. Tikimės, kad Jūs pasisemsite nors keletą įdomių idėjų savo namų virtuvei. Mėgaukitės!

1. Rami ir funkcionali virtuvės kambario erdvė.

2. Virtuvės kambarys, padengtas kalkameniu. Kalkakmenis iš esmės yra minkštas marmuras, jis susideda iš kalcio karbonato su priemaišomis, dažniausiai būna šviesiai pilkos, pergamento spalvos. Kalkakmenis atsparus vandeniui bei šarmams, bet jautrus rūgštims bei naftos produktams.

3. Žavi ir tradicinė XVIII a.virtuvė. Tokio stiliaus virtuvėse gali vyrauti simetrija ir pusiausvyra. Spintelės neretai puošiamos tekintomis ar drožinėtomis dekoratyvinėmis detalėmis.

4. Klasikinio stiliaus virtuvė. Klasika – namų jaukumas, o jaukius namus namus mėgsta bene kiekvienas. Dažniausiai vyrauja mediniai arba dalinai mediniai baldai.

5. Maroko virtuvės dizainas. Rytietiško interjero akcentai, įvairių spalvų kokteilis, karoliukai iš stiklo, daugybė margų dekoratyvinių detalių ir smilkalų kvapas – štai iš ko galima atpažinti šios šalies stilių.

6. Virtuvė su vaizdu į sodą.

7. Virtuvė, kurią puošia žavios spintelės iš alksnio medienos.

8. Juoda-balta moderniame virtuvės dizaine. Šiek tiek plačiau apie juoda-balta virtuvės dizainą galite rasti čia.

9. Šiuolaikinę klasiką propoguojantis virtuvės dizainas. Tokį interjero dekoravimą dažniausiai pasirenka jaunos, kosmopolitiškos šeimos, tuo tarpu vyresni yra daugiau sunkesnės, senovinės klasikos gerbėjai.

10. Tvarkinga ir pilka virtuvė.

11. Jauki, kaimiško stiliaus virtuvė. Virtuvė gali turėti natūralaus medžio vaizdą arba gali būti dažyta ir pasendinta, kad jaustųsi medžio tekstūra. Proporcijos grubios, masyvios. Nėra formalumo.

12. Originalių formų virtuvės kambarys.

13. Futuristinis virtuvės dizainas.

14. Futuristiška prancūzų virtuvė, kurioje vyrauja violetinė spalva.

15. Žėrinti virtuvė.

16. Poliruotos grindys virtuvės kambaryje.

17. Modernios grafikos virtuvė.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

18. Moderni virtuvė ir Amerikoje vyraujančio riešutmedžio spintelės.

19. Moderni vienspalvė virtuvė su geltonomis detalėmis.

20. Paprasta ir jauki šiuolaikinė virtuvė.

21. Elegancija dvelkianti baltos spalvos virtuvė.

22. Nerūdijančio plieno virtuvė. Toks virtuvės kambarys turi privalumų: lengva prižiūrėti, medžiaga ilgaamžiška, didelės panaudojimo galimybės, be to tokios virtuvės komponentai yra funkcionalūs, lengvai pritaikomi ir gan efektyvūs.

23. Kompaktiška virtuvė.

24. Išlaikyta ir ypatingai moteriška virtuvė.

25. Nuostabus ir dailus šiuolaikinis virtuvės dizainas.

Parengė : Ieva Stundytė
Nuotraukos iš : www.digsdigs.com


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt