Now Reading
5 naudingi patarimai kurių nežinojote apie savaiminį įdegį

5 naudingi patarimai kurių nežinojote apie savaiminį įdegį

5 naudingi patarimai kurių nežinojote apie savaiminį įdegį

Shutterstock nuotr.

Visi žinome, kad per didelis saulės spindulių kiekis yra pavojingas mūsų odai, tačiau vietoj to jūs galite naudotis dirbtiniu įdegiu. Natūralus savaiminis įdegis – kaip meno kūrinys, su kuriuo moterys linkusios turėti meilės ir neapykantos santykius. „Dove“ prekinio ženklo vadovė Kertu-Kai Põldvere dalinasi penkiais naudingais patarimais, kurie pravers siekiant nepriekaištingo savaiminio įdegio ateinančiam šaltajam laikotarpiui.

Paruoškite savo odą

Prieš naudojant savaiminio įdegio kremą rūpestingai nušveiskite kūną, nuo galvos iki kojų, tai padarykite likus 24 valandoms iki procedūros. Po dušo ir nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūros sudrėkinkite odą losjonu, kurio sudėtyje nėra aliejų. Atkreipkite dėmesį į sausesnę odą turinčias kūno vietas, pavyzdžiui, kelius ir alkūnes, nes jeigu sausa oda nebus gerai sudrėkinta ji sugers daugiau savaiminio įdegio kremo pigmento ir oda toje vietoje atrodys tamsesnė. Taip pat, dažnai odos poros būna atsivėrusios, norint jas uždaryti prieš dengiant priemonę perbraukite veido odą ledo kubeliu – tai padės priemonės likučiams neužsilikti veido porose.

Visada pasidarykite alergijos testą

Rekomenduojame dieną prieš pasidaryti odos reakcijos testą, kad įsitikintumėte, jog oda nėra alergiška naudojamai priemonei. Dauguma moterų nežino, kad vaistiniai preparatai ir menstruacijos ciklas gali daryti įtaką spalvos pakitimams. Jeigu oda vis dėl to įgavo per tamsų atspalvį, padenkite ją vaikišku kūno aliejumi ir palaikykite prieš nuplaunant po karštu dušu apie 10 min. Tai turėtų padėti sušvelninti įdegį keliais tonais.

Geriausia technika

Nepriekaištingos technikos pirma ir vienintelė taisyklė – pradėkite tepti priemonę nuo apačios į viršų, tai padės suteikti natūralų įdegį. Tepkite kremą sukamaisiais judesiais, naudokite maždaug po arbatinį šaukštelį jo per kartą. Norint išvengti nepageidaujamų žymių lenkimosi metu, pradėkite kremą tepti nuo kulkšnių ir kilkite iki pečių. Veido zonoje lengvais potėpiais nuo veido vidurio į išorę, pirštų galiukais paskirstykite monetos dydžio priemonės kiekį.

See Also
9 paprasti patarimai

Kontūravimas naudojant savaiminio įdegio kremą

Pasitikėjimo jausmo pridės, o ir atrodyti galima liekniau tinkamai naudojant savaiminio įdegio priemones. Kontūravimo idėja – sukurti šešėlį, kuris vizualiai pakoreguotų kūno linijas. „Mūsų oda gali įsisavinti tik tam tikrą kiekį, todėl savaiminio įdegio priemonės niekada nebus per daug. Derėtų nekartoti vienos iš pagrindinių klaidų – naudoti per mažą kiekį priemonės. Kontūruojant kūną problemines vietas padenkite didesniu priemonės kiekiu“, – sako K. Põldvere.

Džiovinimas ir priežiūra

Norint pagreitinti išdžiūvimo laiką naudokite plaukų džiovintuvą su šalto oro funkcija. Kai priemonė pilnai išdžius, dar prieš užsidedant drabužius, padenkite pažastis, alkūnes ir kelius vaikiška pudra – taip išvengsite nelygaus priemonės pasiskirstymo. Įdegis išliks ilgiau, jei naudosite švelnius prausiklius ir intensyviai drėkinsite odą specialiomis drėkinimo priemonėmis.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top