Now Reading
7 Marilyn Monroe patarimai apie meilę ir moteriškumą

7 Marilyn Monroe patarimai apie meilę ir moteriškumą

7 Marilyn Monroe patarimai apie meilę ir moteriškumą

Darnipora.lt

Jau daugiau kaip penkis dešimtmečius jos nebėra, tačiau apie ją vis dar tiek daug kalbama… Ji žavinga, patraukli, graži, talentinga… Jai pakakdavo tik vieno žvilgsnio, kad suviliotų bet kurį vyrą… Ko galime pasimokyti iš Marilyn Monroe?

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt siūlo prisiminti keletą Marilyn Monroe frazių apie meilę ir moteriškumą.

1. „Kai buvau maža, niekas man nesakė, kad esu graži. Visoms mergaitėms turi būti sakoma, kad jos yra gražios, net jei jos nėra“. Kiekvienas žmogus yra savaip gražus ir kiekvienas turi apie tai žinoti. Įsivaizduokite, kokios laimingos būtų moterys, jei joms tai kas nors dažniau pasakytų ir jei apdorotos fotomodelių nuotraukos nekurtų nerealaus moters įvaizdžio viešojoje erdvėje.

2. „Aš neprieštarauju gyventi vyro pasaulyje tol, kol jame galiu būti moteris“. Ji tikrai žinojo, kaip kiekvienoje situacijoje išlikti moteriška. Net jei ne visiems ši moteris patinka, reikia pripažinti, kad ji buvo tikrai labai žavinga.

3. „Aš taip pat turiu jausmus. Aš esu žmogus. Viskas, ko trokštu, tai būti mylima“. Nepaisant kiekvieno žmogaus asmeninių tikslų ir svajonių, turbūt kiekvienas iš mūsų norime būti mylimas. Taigi galbūt mylimiesiems dažniau reikėtų priminti, ką jiems jaučiame.

4. „Daryti karjerą yra nuostabu, tačiau šalia jos neprisiglausi šaltą naktį“. Ji tikrai žinojo, kas yra jos prioritetai gyvenime, ir tai, ko gero, nebuvo karjera. Galiausiai ko vertas kiekvieno mūsų gyvenimas be meilės?

5. „Aš nenoriu uždirbti pinigų. Aš tiesiog noriu būti nuostabi“. Kai žinai, kad esi nuostabi, visa kita ateina savaime. Argi ne taip?

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

6. „Geriau būti nelaimingai ir vienišai nei nelaimingai su kuo nors“. Vienatvė dviese yra kur kas baisesnė nei tiesiog vienatvė. Tik nuoširdūs jausmai vienas kitam du žmones padaro laimingais, tad galbūt kartais neverta laikyti to, ko jau seniai nebėra, o gal ir niekada nebuvo…

7. „Kai esu viena, susigrąžinu save“. Kartais reikia pabūti tiesiog su savimi, kad prisimintum, kas esi. Juk tikra meilė gali gyvuoti tik tarp dviejų asmenybių.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt