Now Reading
9 priemonės moterims, kuriomis naudojasi vyrai

9 priemonės moterims, kuriomis naudojasi vyrai

9 priemonės moterims

Yra gyvenime dalykų, kuriuos moterys mėgsta skolintis iš savo vyrų, pvz. marškiniai arba skutimosi peiliukas. Tačiau vyrai taip pat neatsilieka! Su draugėmis sudarėme sąrašą iš 9 moteriškų savęs priežiūros priemonių, kuriomis laikas nuo laiko naudojasi vyrai.

Manikiūrinės žirklės

Rūpinimasis vyro rankomis – tai visas ritualas, jeigu tai vyksta namų sąlygomis. Šios procedūros be manikiūrinių žirklių atlikti tiesiog neįmanoma. Nukirpti odeles, palyginti nagus, suteikti jiems reikiamą formą… Ir jeigu vyriškoj kosmetinėj (o, Dieve!) nėra manikiūrinių žirklių, į pagalbą atskuba gelbėtoja – draugė, sesė, žmona arba net mama. “Duok tas mažas žirklutes” – dažnai iš savo vyro tenka girdėti ko ne kiekvienai moteriai. Po to vyras išeina į vonią/kambarį ir labai besistengdamas bando suteikti savo nagams formą, kurios nori arba kurią moka. Vėliau, be abejo, žirklutes jis grąžina su pasididžiavimu akyse. Jis tai padarė!

Dildė

Tam, kad nagai nesikabinėtų ir forma būtų grakšti, naudojama nagų dildė. Ir vyrams absoliučiai nesvarbu, kokia dilde dildyti: kokio kietumo, iš kokios medžiagos. O jiems to ir nereikia žinoti! Juk svarbiausia, kad veiktų. O iš kur kitur, jei ne iš savo draugių, paimti dildžių? “Juk nebėgsiu į parduotuvę, kad padildyčiau vieną nagą ir pardavėjai gali kreivai pažiūrėti” – drąsiai rėžia kai kurie vyrai.

Kremas

Išsausėjusi rankų oda arba besilupanti veido oda – nuo šių problemų, pasirodo, kenčia ne tik moterys. Juk stiprus vėjas, temperatūros pokyčiai neatsižvelgia į tai, kas jūs – vyras ar moteris. Išgelbėti gali tik specialus riebus kremas, kurio vyras, kaip taisyklė, namie nelaiko. Ir vėl į pagalbą atskuba “nelaimės sesė”. Be abejo, galima nueiti ir nusipirkti kremo, bet kam?

Pudra

Pudra vyrams reikalinga visai ne tam, kad jie “pudrintų smegenis”. Plikšiai dažnai naudoja pudrą savo plikei papudruoti. Ypač pudra reikalinga tiems, kas ruošiasi “įlipti” į televizorių. Reikia stengtis, kad plikė neblizgėtų ir nuo jos neatsispindėtų, pvz. prožektorių lempos. Progresas nestovi vietoje ir būtent tokioms progoms visai neseniai buvo išleista speciali pudra vyrams. Tačiau ji pardavinėjama mažai kur ir greičiausiai beveik niekuo nesiskiria nuo moteriškos pudros. Eilinis marketinginis ėjimas.

Vazelinas

Labai aktualus, ypač šaltuoju metų periodu. Ir netgi pavasarinis ir toli gražu nešiltas vėjas skatina lūpų skilinėjimą. Lūpų oda išdžiūva ir prasideda… Išspręsti šią nelengvą problemą gali paprastas higieninis lūpdažis. Jis minkština lūpų odą ir saugo ją nuo kenksmingo poveikio. Svarbiausia, vyrai, kai neatsiklausę skolinatės higieninį lūpdažį, nesumaišykite jo su paprastuoju lūpdažiu, nes kitaip neišvengsite kreivų žvilgsnių.

Skutimosi peiliukas

Tai neįtikėtinas paradoksas, tačiau visos moterys tvirtina, kad vyriški peiliukai geresni, o visi vyrai teigia, kad moteriški. Yra vyrų, labai mėgstančių skolintis savo moters skutimosi peiliukus. Kiek kartų merginos jiems nedarytų pastabas, jie tiesiog ignoruoja. Atrodo, jog sprendimas labai parastas – patinka moteriškas skutimosi peiliukas – nusipirks, bet ne… Kur kas linksmiau naudotis savo žmonos skutimosi peiliuku.

Šampūnas

Labai daug draugių pasidalino su manimi informacija, jog jų mylimieji plaunasi galvas jų šampūnais. Jie net liovėsi pirkti grynai vyriškus šampūnus. Neva, nuo moteriškų plaukai minkštesni ir labiau blizga. Į sveikatą, vyrai, negi mums gaila. Tai net ekonomiškiau – galima pirkti vieną buteliuką dviems.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Pienelis

Štai ir atėjom… Tiesą sakant aš nustebau, kai man papasakojo, kad vis daugiau vyrų prašo savo mylimųjų duoti jiems “ką nors kūnui”. Dažniausiai tai įvyksta po apsilankymo baseine arba po saulės procedūrų, kuomet oda išsausėja ir norisi kuo greičiau ištaisyti padėtį. Kai paklausiu vyrų ar jiems padeda pienelis, sulaukiu to paties atsakymo: “Be abejo!”! Jokių abejonių.

Gelis plaukams

Mano bičiulis dar nuo mokyklos laikų reguliariai imdavo savo mamos gelį plaukams ir kiekvieną dieną darydavosi šukuoseną. Tuomet tai atrodydavo keistokai. Dabar tai normalu. Eini į vakarėlį – tepi plaukus savo žmonos arba draugės geliu/putomis plaukams. O Jūs dar atidžiau nežiūrėjote į vyrus Italijoje arba Turkijoje. Ten ko ne kiekvienas, atleiskite, “aplaižytas”, su šukuosena, geliu pateptas, laku ir dar nežinia kuo apsipurškęs.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top