Now Reading
Aktoriaus A. Bružo išvaizdos pokyčiai – nesuvaidinti

Aktoriaus A. Bružo išvaizdos pokyčiai – nesuvaidinti

Aktoriaus A. Bružo išvaizdos pokyčiai – nesuvaidinti

Laikas.lt

Kai viename socialiniame tinkle pasklido Audriaus Bružo nuotraukos, kuriose jis atrodo lyg fitneso čempionas, aktorius susilaukė begalės nuotraukos tikrumu susidomėjusių skambučių.

Nors A. Bružas ne itin norėjo dalintis savo pasiekimais sporto salėje su plačiąja žiniasklaida, vis tik nusprendė, kad galbūt jo greitai pasiekti rezultatai įkvėps kitus labiau rūpintis savo sveikata.

„Jau kurį laiką lankau asmenines treniruotes pas profesionalą, Europos fitneso čempioną Paulių Ratkevičių. Laikausi specialiai man sudaryto mitybos plano ir štai rezultatas“, – apie savo pasiryžimą daugiau dėmesio skirti ne tik sportui teatre, bet ir savo savijautai, pasakoja aktorius.

Pas P. Ratkevičių aktorius sąžiningai sportavo jau 2,5 mėnesio tris kartus per savaitę.

„Audrius yra labai ryžtingas – ką pradeda, tęsia iki galo. Tai yra pati geriausia savybė, norint pasiekti rezultatų. Be to, sportas jam nėra svetimas. Visą gyvenimą Audrius buvo aktyvus, tad sporto salėje dirbome tikrai ne pagal įvadinę programą“, – apie aktorių A. Bružą kalba P. Ratkevičius.

Treneris taip pat priduria, kad treniruoti Audrių buvo lengva: „Jis greitai įsisavina kiekvieno pratimo atlikimo techniką, noriai daro tempimus bei idealiai laikosi jam sudaryto individualaus mitybos plano“.

A. Bružas taip pat negaili gerų žodžių savo treneriui: „Paulius idealiai sugeba savo mokinius užmesti ant bėgių, palaikyti ritmą, gerą nuotaiką ir užmotyvuoti iki galo. Po treniruočių jaučiausi užpompuotas, tačiau nepervargęs“, – dėl idealios treniruočių eigos savo trenerį liaupsina A. Bružas.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

A. Bružas naudodamasis proga primena, kad labai svarbu yra rūpintis savo sveikata, mažiau gilintis į svetimų žmonių gyvenimus, jų peripetijas, išvaizdą: „Gerai jaustis yra daug svarbiau nei gerai atrodyti“, – sako aktorius.

„Jei mitybos planas būtų buvęs griežtesnis, išvaizdos pokyčiai būtų buvę dar didesni, tačiau tie du mėnesiai Audriui nebūtų buvę mieli, nes būtų tekę valgyti ne tokį skanų maistą“, – A. Bružui antrina jo asmeninis treneris P. Ratkevičius.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt