Now Reading
Amanda Seyfried mėgins prisijaukinti meilę romantiškoje dramoje „Išmokyk mane mylėti“

Amanda Seyfried mėgins prisijaukinti meilę romantiškoje dramoje „Išmokyk mane mylėti“

Amanda Seyfried mėgins prisijaukinti meilę romantiškoje dramoje „Išmokyk mane mylėti“

Meilė, kurią jaučiame tėvams, ir meilė, kurią jaučiame mylimiesiems, yra skirtinga. Tačiau vaikystėje negavę pakankamai šilumos ir jautęsi nemylimi žmonės neretai turi grumtis su savimi, kad įsileistų stiprius jausmus ir atvertų širdį suaugę. Naujojoje dramoje „Išmokyk mane mylėti“ (angl. „Fathers and Daughters“) žiūrovai išvys jautrią ir romantišką istoriją apie tėvą, jo dukrą ir jos meilės paieškas.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko ryškios Holivudo žvaigždės Russelas Crowe ir Amanda Seyfried, o jos herojės simpatiją įkūnijo iš serialo „Bręstantis blogis“ pažįstamas aktorius Aaronas Paulas. Taip pat juostoje vaidmenis atliko Diane Kruger, Jane Fonda, Octavia Spencer ir jaunoji kino industrijos pažiba Quvenzhané Wallis.

Naujasis filmas – tai italų režisieriaus Gabriele Muccino, pristačiusio tėvo ir sūnaus istoriją 2006-ųjų filme „Ieškantys laimės“ (angl. „The Pursuit of Happyness“) bei pasisekimo sulaukusį 2008-ųjų filmą „Septynios sielos (angl. „Seven Pounds“) su Willu Smithu, kūrinys.

Filme „Išmokyk mane mylėti“ R.Crowe vaidina pripažintą ir Pulitzerio premija įvertintą rašytoją Džeiką Deivisą. Gyvenimas jam nepagaili išbandymų – likęs našliu vyras meta visas pastangas, kad užaugintų dukterį Keitę. Sumani penkerių dukra – jo gyvenimo šviesulys ir džiaugsmas, tačiau pašlijus sveikatai Džeikas nebegali deramai ja rūpintis. Skaudančia širdimi jis atiduoda Keitę tetos globai, o mažoji nesuprasdama tokio pasirinkimo ilgisi tėvo ir jų laiko drauge. Tuo pat metu vis silpstantis Džeikas nori apsaugoti Keitę nuo dar didesnio skausmo ir savo meilę išlieja ant popieriaus, paversdamas ją knygomis, kurias jis rašo savo dukrai.

Praėjus 27-eriems metams Keitė sutinka Kameroną – vaikiną, kuriam ji krinta į akį iš pirmo žvilgsnio. Įdomiausia tai, kad šis – didžiulis merginos tėvo rašytų knygų gerbėjas. Nors Kameronas mėgina suprasti Keitės baimes ir yra pasiryžęs mąslią gražuolę apsupti dėmesiu ir rūpesčiu, ji pirmiausia turi nugalėti pati save. Keitė vėl mokosi mylėti, pamažu gydosi praeities žaizdas ir prisimena tėvą versdama jo kūrinių puslapius.

Jautri ir šilta istorija apie tikrus jausmus ir gyvenimo išbandymus bei viską įveikiančią meilę Lietuvos kino teatrus pasieks spalio 23 dieną.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt