Now Reading
Andrius Mamontovas pristato naują dainą – „Šypsena“

Andrius Mamontovas pristato naują dainą – „Šypsena“

Andrius Mamontovas pristato naują dainą - „Šypsena“

Mono Stereo Įrašai pristato naują Andriaus Mamontovo dainą – „Šypsena“, iš greit pasirodysiančio albumo „Degančios Akys“.

Šiuo metu vyksta koncertinis Andriaus Mamontovo turas per Lietuvą. Dainininkas kelis metus nerengė gastrolių savo šalyje, tačiau dabar tam yra ypatinga proga – naujas, ilgai lauktas, studijinis albumas „Degančios Akys“. Vienas garsiausių Lietuvos dainų autorių ir atlikėjų, grįžta su nostalgiškai skambančiomis, romantinėmis, melodingomis ir jausmingomis dainomis. Į koncertus atėję klausytojai, jau dabar gali išgirsti daugumą naujų Andriaus dainų. Viena jų – „Šypsena“, kurios kviečiame pasiklausyti.

Andrius Mamontovas: „Pirmąją dainą naujam albumui parašiau per 2012-ųjų, o paskutinę, per 2014-ųjų Kalėdas. Toks keistas sutapimas. Nepaisant to, albumas yra labai vasariškas ir šviesus. Siekiau parašyti tokias dainas, kurios atneštų džiaugsmą ir išsklaidytų blogas nuotaikas, kai žmogui ne viskas gerai klojasi. Visada norėjau kūrti „gydančią“ muziką ir šį kartą vėl pabandžiau tai padaryti. Šypsena yra tai, ko neturėtume gailėti vieni kitiems, nes tai nieko nekainuoja, bet kartais viską pakeičia.“

Naujas albumas turėtų pasirodyti antroje vasaros pusėje. Šiuo metu, lygiagrečiai su koncertais, vis dar vyksta darbai įrašų studijoje. Albumo įrašo prodiuseris – Saulius Prusaitis, o garso korekcijos ir suvedimas patikėti Artūrui Pugačiauskui. Įrašuose su Andriumi (balsas, gitara, sintezatorius, perkusija) kartu groja Eimantas Belickas (smuikas, klavišiniai, pianinas), Meinardas Brazaitis (mūšamieji), Tomas Andrijauskas (boso gitara), Romas Rainys (gitara) ir Andrius Mamontovas jaunesnysis (perkusija).

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Nuoroda į dainą internete: https://soundcloud.com/mamontovas/sypsena

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt