Now Reading
Apie ką nevalia prasitarti merginai

Apie ką nevalia prasitarti merginai

Apie ką nevalia prasitarti merginai

Diena.lt

Anot santykių specialistų, yra keletas dalykų, kurių jokiomis aplinkybėmis negalima atskleisti savo merginai, skelbia Menshealth.com.

1. Vaikai. Apie atžalas kalbėtis reikia, tačiau ne santykių pradžioje. Jei vos tik susipažinęs su mergina ar dar tik pradėjęs susitikinėti užsiminsite apie atžalas ar pradėsite pasakoti, kokius vardus norėtumėte duoti savo vaikams, liksite nesuprastas ir vienišas. Tokios kalbos merginą tik išgąsdins.

2. Socialinės grupės. Visada yra lengviau bendrauti tik su merginos ar jūsų draugų grupe. Jei turite nemažai bendrų draugų, tokia problema neiškils, tačiau draugai ir pažįstami, o taip pat ir laisvo laiko leidimas gali tapti barnio priežastimi. Psichologai pataria, kad geriausia yra išlaikyti pusiausvyrą ir bendrauti tiek su savo, tiek su merginos draugais. Praleiskite vieną savaitgalį savo bičiulių kompanijoje, o kitą skirkite pažinčiai su antrosios pusės draugais.

3. Tėvų namai. Kai kurie tėvai skeptiškai žiūri į gyvenimą kartu nesusituokus, tačiau šiandien tai mažai ką gali nustebinti. Svarbu prisiminti, kad prie merginos negalima blogai kalbėti apie jos tėvus. Gerbkite jos šeimą ir venkite konfliktų, nes tai gali ne tik baigtis skyrybomis, tačiau ir kainuos daug nervų.

See Also
9 paprasti patarimai


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top