Now Reading
Apšilimas prieš „Yaga Gathering 2013“ – be jokių ribų (foto)

Apšilimas prieš „Yaga Gathering 2013“ – be jokių ribų (foto)

Apšilimas prieš „Yaga Gathering 2013“ - be jokių ribų (foto)

Laikas.lt

„Yaga Gathering 2013“ likus vos porai dienų iki festivalio pradžios kviečia liepos 23 d., antradienį, 19 val. Gedimino kalno papėdėje apšilti kojas ir sudalyvauti „Yaga Gathering“ ir „Super Genties“ organizuojamoje autentiško šokio sesijoje „Leisk sau šokti be jokių BET“.

Išlaisvinti savo kūną ir leisti jam judėti be jokių apribojimų padės jau daugiau nei 6 metus šokį ir judesį tyrinėjantis Linas Matulis, kuris yra mokęsis iš tokių šokio pasaulyje žinomų asmenybių, kaip Vytis Jankauskas, Alexandr Girshon ir Daniel Lepkoff. 

Autentiškas šokis – tai vidinis šokis, be jokios surepetuotos choreografijos ir „taip reikia“ žingsnelių, tai natūralus ir spontaniškas kūno atsakas į muziką, supančią erdvę, žmones, tai vidinė choreografija, kuri jau yra kiekviename iš mūsų.

„Jei paimsi 3-5 metų vaiką, kai jis žaidžia sau ramiai kambaryje ir nieko jam nesakęs tiesiog įjungsi muziką pakankamai garsiai – pamatysi, kaip jo kūnas pats savaime ima judėti, reaguodamas į muziką. Įsitikinimas, kad „aš nemėgstu ar nemoku šokti“ yra plačiai paplitusi haliucinacija, kuri kiekvienais metais pasaulyje pavagia nesuskaičiuojamą kiekį gyvenimo džiaugsmo“ – teigia „Super genties“ išskirtinių patyrimų gidas Linas Matulis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Pasak jo, pakanka vos vienos autentiško šokio sesijos, kad žmogus išsilaisvintų ir atsikratytų pasenusių įsitikinimų. Tad renginyje laukiami visi tie, kurie vis dar riboja save ir laikosi stereotipų. Ir, žinoma, visi mėgstantys šokį ir negalintys be jo gyventi.

Festivalis „Yaga gathering 2013“ vyks liepos 25–29 dienomis Ežeraičio miške, prie Spenglos ežero. Jubiliejiniame festivalyje pasirodys reggae, dub ir elektroninės muzikos atlikėjai, koncertuos grupės, dekoracijas rengia meistrai iš Suomijos, Vokietijos ir Lietuvos. Sveikatingumo ir amatų erdvėse bus siūloma daugybė užsiėmimų. Šiemet festivalio dalyviai atvyksta net iš 20 šalių ir be Europos sąjungos išvysime atlikėjus iš Pietų Afrikos respublikos, Australijos, Kanados, JAV, Rusijos. Specialiai lankytojų patogumui veiks vaikų darželis, lauko dušai su karštu vandeniu, pirtis, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, bus galima išsinuomoti visą stovyklavimui reikiamą įrangą, veiks įvairių šalių virtuvės.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt