Now Reading
Ar jūs suderinami lovoje?

Ar jūs suderinami lovoje?

Ar jūs suderinami lovoje?

DarniPora.lt

Santykių pradžioje gali atrodyti, kad jūsų partneris yra labai seksualus ir aktyvus lovoje, tačiau, pasibaigus pirmiesiems draugystės mėnesiams, viskas gali pasirodyti kiek kitaip. Ar vieno iš jūsų poreikiai pasikeitė? O galbūt tiesiog nepastebėjote, kad esate paprasčiausiai nesuderinami lovoje?

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt atkreipia dėmesį, kad seksas yra ganėtinai svarbus ilgalaikiuose santykiuose. Jei esate nesuderinami lovoje, galite imti ieškoti seksualinio pasitenkinimo kitur, taigi neištikimybė arba nuolatinis nepasitenkinimas lovos reikalais gali sugriauti santykius.

Puiku, jei galėtumėte aptarti abiejų seksualinius poreikius dar santykių pradžioje. Juk vieni gyvenimo neįsivaizduoja be kasdienio sekso, o kitiems meilės žaidimų lovoje pakanka kelis kartus per savaitę ar rečiau.

Abu atsakę į kelis klausimus, galite prieiti prie išvados, ar judu esate suderinami lovoje.

Kaip dažnai to norite? Visuomenėje plačiai paplitęs mitas, kad vyrai visada nori seksualinių santykių. Tačiau taip tikrai nėra. Jei jums atrodo, kad jis to nori visada ir jums per dažni jūsų žaidimai lovoje, žinokite, kad jūs tiesiog nesuderinami šiuo požiūriu. Patikėkite, pasaulyje yra bent vienas vyras, kuris norėtų seksualinių santykių taip dažnai kaip ir jūs.

Žinoma, jei tai vienintelė problema jūsų santykiuose, neverta dėl to skirtis. Tačiau atminkite, kad jis neturi jūsų maldauti sekso, o jūs neturėtumėt mylėtis tik todėl, kad jis prašo. Arba atvirkščiai – gali pasirodyti, kad lovoje esate kur kas aktyvesnė nei jūsų partneris. Nepaisant to, neturėtumėte reikalauti jo gyventi seksualinį gyvenimą tik pagal jūsų poreikius.

Net ir lovos reikaluose pasistenkite rasti kompromisą. Tiesa, jei jis neįsivaizduoja gyvenimo be sekso du kartus per dieną, o jūs nė nenorite pagalvoti apie žaidimus lovoje dažniau nei kartą per mėnesį, jums gali tekti pripažinti, kad esate tiesiog nesuderinami lovoje.

Kiek svarbus seksas kiekvieno iš jūsų gyvenime? Svarbu dar santykių pradžioje aptarti, kiek svarbus seksas yra jūsų abiejų gyvenime. Žinoma, nereikia to daryti per pirmą pasimatymą, tačiau nereikėtų laukti pusmetį ar metus, kai problema taps akivaizdi. Seksas yra viena iš svarbių dalių gyvenime, ir tai reikia pripažinti.

Jei planuojate su žmogumi kurti ilgalaikius santykius ir galbūt net praleisti visą likusį gyvenimą, turėtumėte aiškiai atsakyti sau į kelis klausimus: ar tikrai mylite šį žmogų, ar juo pasitikite, ar jums gera kartu leisti laiką ir ar vienas kitą seksualiai patenkinate. Puiku, jei į visus klausimus atsakėte teigiamai.

Padarykite mažą eksperimentą. Sudėliokite minėtus klausimus pagal svarbą. Paprašykite, kad partneris padarytų tą patį. Tada aptarkite rezultatus. Jei jūsų sąraše klausimas apie seksualinį gyvenimą yra pirmoje vietoje, o partnerio – paskutinėje, greičiausiai nevienodai vertinate sekso svarbą bendrame gyvenime. Jei negalite sutarti šiuo klausimu, bent jau turėtumėte žinoti, koks yra jūsų antrosios pusės požiūris.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kas jums ir jūsų antrajai pusei yra priimtina lovoje, o kas visiškai netoleruotina? Tik misionieriaus poza? O gal turite keletą specialių kostiumų žaidimams lovoje? Puiku, jei dar santykių pradžioje galite žinoti, kaip toli jūsų partneris lovoje norėtų eiti ir ar jūsų nuomonė apie žaidimus lovoje yra panaši. Esate sunkiai suderinami lovoje, jei vienas iš jūsų negali mylėtis kitaip nei tik tamsoje po antklode misionieriaus poza, o kitas jaučia stiprų poreikį išbandyti bent pusę sekso pozų iš Kamasutros knygos.

Svarbu atminti, kad partneriai turėtų kalbėtis apie savo seksualinius poreikius. Žinoma, greičiausiai ne visais klausimais sutarsite su savo antrąja puse. Tačiau jei negalite atvirai su mylimuoju ar mylimąja pasikalbėti apie lovos reikalus, laikui bėgant kurti harmoningus santykius gali būti vis sunkiau.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt