Now Reading
Ar sulauksime savaitgalį to žadėto lietaus?

Ar sulauksime savaitgalį to žadėto lietaus?

Ar sulauksime savaitgalį to žadėto lietaus?

Gismeteo.lt

Šiandien visoje šalyje dar sočiai palis, tačiau jau penktadienį vietomis debesys prasiskirstys lietus mažės. Šeštadienį daugelyje vietovių ir vėl lis, bet ne taip gausiai. Sekmadienį dangus bus šviesesnis, o lietaus tikimybė maža.

Šiandien pietryčių krypties vėjas ir toliau nešios lietaus lašus. Vilniuje oras sušils iki 16 laipsnių, oras bus debesuotas ir lietingas. Kaune dieną vyraus didelis debesuotumas, temperatūra sieks 14 laipsnių. Šiauliuose lietus neketins nurimti, bus apie 15 laipsnių šilumos. Pajūryje baloms susidaryti ir toliau padės lietus, termometrų stulpeliai kils iki 13 laipsnių.

Penktadienį pasisuks šiaurės vėjas, danguje ir toliau kabos lietaus kupini debesys. Vilniuje, naktį ir ryte, bus apie 13, dienos metu apie 16 laipsnių šilumos. Kaune pirmoji paros pusė bus lietingesnė, temperatūra sieks 12 laipsnių šilumos. Dieną lis negausiai, bus apie 15 laipsnių šilumos. Šiauliuose, nakties ir ryto metu, numatomas nedidelis lietus, temperatūra svyruos tarp 12–13 laipsnių. Dieną debesys prasiskirstys, tačiau lietaus tikimybė išliks, bus apie 16 laipsnių šilumos. Pajūryje temperatūra svyruos tarp 13–14 laipsnių. Lietus sumažės tik vakare.

Šeštadienį dar daugelyje vietovių lis, pūs šiaurės vakarų vėjas. Vilniuje naktį lis negausiai, auštant lietus stiprės, bus apie 13 laipsnių šilumos. Įdienojus termometrų stulpeliai pakils iki 17 laipsnių, lietus rims tik vakarop. Kaune, nakties ir ryto metu, temperatūra svyruos tarp 12–13 laipsnių, lis. Dieną debesuotumas mažės, tačiau lietaus išvengti nepavyks, bus apie 16 laipsnių šilumos. Šiauliuose dangus bus apniukęs. Negausiai lis naktį ir ryte, tuo metu termometrai fiksuos 13 laipsnių šilumos. Dieną pasipils gausesnis lietus, oras sušils iki 16 laipsnių. Pajūryje pūs stiprus vėjas, bus apie 14–15 laipsnių šilumos. Iki vakaro dangų dengs debesys ir negausiai lis.

Sekmadienį visoje šalyje debesuotumas mažės, protarpiais švystels saulė. Išliks šiaurės vakarų vėjas. Vilniuje apie 11–12 laipsnių šilumos numatoma naktį ir ryte, lietaus tikimybė maža. Dieną oras sušils iki 15 laipsnių, debesuotumas padidės, galimas nedidelis lietus. Kaune visą parą dangumi plauks nedideli debesys, lietus mažai tikėtinas. Naktį ir ryte vyraus 11 laipsnių temperatūra, dienos metu oras sušils iki 15 laipsnių. Šiauliuose apie 10–11 laipsnių šilumos bus naktį ir ryte, apie 16 laipsnių dieną. Danguje ratus suks maži debesys. Pajūryje taip pat vyraus nedidelis debesuotumas. Nakties ir ryto metu bus apie 13, dieną apie 15 laipsnių šilumos.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, ateinančios savaitės pradžioje lietus susilaikys, tačiau neilgam. Šiluma nelepins, dangus dažnai bus apniukęs. 


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt