Now Reading
Architektų idėjos: modernus loftas vynuogių lauke (Foto)

Architektų idėjos: modernus loftas vynuogių lauke (Foto)

Architektų idėjos: modernus loftas vynuogių lauke (Foto)

Grynas.lt

Ar kada svajojote gyventi gamtos apsuptyje ir tuo pačiu mėgautis aukščiausios klsės viešbučio privalumais? Entre Cielos, argentinietis architektas iš Mendozos miesto būtent tai ir siūlo: gamtą po kojomis ir pro langus bei patogius buitinius privalumus, rašo Inhabitat.com.

Savo kūrinį autorius pavadino „Limited Edition“ („Ribotas leidimas“). Kokono formos, nuo žemės pakeltas loftas statomas ant kelių kolonų. Pirmuosius tokius namus Mendozos mieste padėjo pagaminti vokiečių architektūros kompanija „Baumraum“, už teisę ateityje panaudoti kai kuriuos architektūrinius sprendimus.

Mendozos miestas yra vakarinėje Andų kalnų dalyje. Šalia miesto stūkso virš 6000 m aukščio kalnai, o juos juosia apie 1200 vynuogynų. E. Cielos todėl ir nusprendė šalia kalnų vynuogynuose pastatyti pirmuosius savo kūrinius, nes tokie vieta geriausiai atspindi jo gimtojo miesto dvasią.

Namukai pakelti į 5 metrų aukštį. Pusiau atviras interjeras statiniui parūpina pakankami šviesos ir puikių panoraminių vaizdų gyventojams. Toks mini viešbutis turi terasą, lovą, vonios kambarį, rašomąjį stalą ir mini barą.

Šiuo metu pastatas energiją gauna iš įkraunamų akumuliatorių, turi atskirą vandens rezervuarą, o nuotėkų vanduo surenkamas į specialias talpas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Nors E. Cielos statiniai yra skirti viešbučiui, juos nesunkiai būtų galima perdaryti į gyvenamuosius namus. Žinoma, dėl to smarkiai išaugtų kaina, nes reiktų padidinti patį pastatą ir aprūpinti jį keliais papildomais elementais: centralizuota kanalizacijos ir vandentiekio sistema, prijungti prie elektros tinklo ar parūpinti atsinaujinančių elektros energijos gamybos būdų. Būtent tokį namą ir siekia sukurti „Baumraum“ specialistai.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt