Now Reading
Artėjant 50-osioms J. F. Kennedy nužudymo metinėms – naujas dokumentinis filmas

Artėjant 50-osioms J. F. Kennedy nužudymo metinėms – naujas dokumentinis filmas

Artėjant 50-osioms J. F. Kennedy nužudymo metinėms –  naujas dokumentinis filmas

Laikas.lt

Š.m. lapkričio 22 d. pasaulis minės 50-ąsias JAV prezidento Johno F. Kennedy nužudymo metines. Joms pažymėti lapkričio 17 d., sekmadienį, „National Geographic Channel“ pristatys dokumentinio filmo „Nužudyti Kenedį“ (angl. „Killing Kennedy“) premjerą. Ji bus rodoma 171-oje šalyje, 45-iomis kalbomis. Lietuvos žiūrovai filmo premjerą galės stebėti 19 val.

Istoriniai nužudymo ir po jo sekusių dienų faktai ir vaizdai yra žinomi daugeliui. Naujas dokumentinis filmas suteiks retą galimybę pažvelgti į vieno labiausiai pasaulį sukrėtusių nužudymų priešistorę. „Nužudyti Kenedį“ žiūrovams išsamiai nušvies ankstesnius įvykius, kurie du vyrus – Prezidentą ir žudiką – atvedė į lemtingą susitikimą 1963 m. lapkričio 22 d. Dalase. Filmas taip pat leis giliau suprasti, kokios asmenybės buvo Johnas F. Kennedy ir Lee Harvey Oswaldas – jame nagrinėjami šių vyrų pakilimai ir nuopuoliai, jų santykiai su antromis pusėmis.

L. H. Oswaldas iki šiol yra vienas nemėgstamiausių veikėjų Amerikos istorijoje, apie kurį žinoma išties nedaug. Filme bus parodyta kita, žmogiškoji Oswaldo pusė ir papasakota jo išskirtinė istorija, tragiškai pasibaigusi jau po dviejų dienų nuo J. F. Kennedy nužudymo (L. H. Oswaldas taip pat buvo nušautas, stebint milijonams žiūrovų visame pasaulyje).

J. F. Keneddy asmenybė šiame dokumentiniame filme nagrinėjama daugeliu naujų aspektų. „Mano tikslas buvo suvaidinti vyrą, tėvą, brolį, žmogų, užimantį aukštas pareigas, kuris buvo mylimas, buvo šmaikštus ir protingas, ir žavus, ir ydingas, ir dvasingas“,- teigė Robas Lowe, filme „Nužudyti Kenedį“ atlikęs Prezidento vaidmenį.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kitus pagrindinius vaidmenis atliko Willas Rothhaaras (Lee Harvey Oswaldas), Michelle Trachtenberg (Marina Oswald) ir Ginnifer Goodwin (Jacqueline Kennedy). „Nužudyti Kenedį“ pagal to paties pavadinimo Billo O’Reilly ir Martino Dugardo bestselerį pastatė „Scott Free Productions“. 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt