Now Reading
Benamis grąžino brangų žiedą

Benamis grąžino brangų žiedą

Benamis grąžino brangų žiedą

Lzinios.lt

Sąžiningas benamio poelgis suteikė begalinio džiaugsmo žiedą pametusiai moteriai ir taip sužavėjo amerikiečius, kad keli tūkstančiai jų jau paaukojo Billy Ray Harrisui daugiau kaip 150 tūkst. dolerių.

Už savo gerumą Kanzas Sičio (Misūris) benamis Billy Ray Harrisas gaus daugiau kaip 150 tūkst. dolerių atlygį. Jis grąžino platininį sužadėtuvių žeidą su deimantu jo teisėtai savininkei, netyčia įmetusiai brangenybę į jo aukų puodelį.

B. R. Harrisas dažnai miega po tiltu, nes neturi namų. Jis apstulbo, kai savo aukų puodelyje, su kuriuo elgetavo gatvėje, aptiko didžiulį žiedą. „Jis buvo labai didelis, ir aš supratau, kad jis brangus, jei tikras“, – pasakojo benamis.

Užuot brangenybę nugvelbęs, B. R. Harrisas paslėpė ją saugioje vietoje ir laikė, kol savininkė ateis žiedo ieškoti.

Sarah Darling puolė į neviltį, kai kitą dieną pastebėjo, kad pametė žiedą. „Tai buvo siaubinga. Baisus netekties jausmas, – pasakojo moteris. – Jis man tiek daug reiškė, jau nekalbant apie jo piniginę vertę.“

S. Darling retai nusimauna žiedą, bet tądien įsidėjo jį į piniginę, nes pastebėjo ant piršto nedidelį bėrimą. Mesdama elgetai smulkiųjų ji įmetė į jo puodelį ir savo brangųjį žiedą.

Tik kitą dieną Sarah išėjo ieškoti benamio, bet jo niekur nebuvo. Laimei, rytojaus dieną ji išvydo B. R. Harrisą toje pačioje vietoje. Priėjusi S. Darling pasakė, kad nėra tikra, ar jis ją prisimena, bet ji mananti atidavusi jam kai ką, kas jai labai brangu.

„Ar tai buvo žiedas?“ – išgirdo moteris klausimą. „Taip, aš jį turiu. Laukiau, kada ateisi“, – tęsė elgeta.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Atgauti žiedą S. Darling buvo tarsi stebuklas. Atsidėkodami B. R. Harrisui ji ir jos vyras pradėjo internete kampaniją giveforward.com. Pinigų sąžiningam benamiui paaukojo jau 4 tūkst. žmonių, o suma jau viršija 150 tūkst. dolerių. Pasibaigus 90 kampanijos dienų B. R. Harrisas gaus visus jam suaukotus pinigus.

B. R. Harrisui patinka toks jį užgriuvęs dėmesys, bet jis nesijaučia esąs to vertas.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt