Now Reading
„Bliuzo naktys“: rekordinis žmonių skaičius ir S.Seagalo pažadai sugrįžti

„Bliuzo naktys“: rekordinis žmonių skaičius ir S.Seagalo pažadai sugrįžti

„Bliuzo naktys“: rekordinis žmonių skaičius ir S.Seagalo pažadai sugrįžti

Laikas.lt

Savaitgalį Varniuose prie Lūksto ežero rekordinio lankytojų skaičiaus sulaukusiame festivalyje “Bliuzo naktys” viešėjo ir visas būrys pasaulinę šlovę pelniusių amerikiečių: kovinių filmų superherojus Stevenas Seagalas, BB Kingo bičiulė Angela Brown, Oskaro laimėtojas, įrašytas Bliuzo šlovės salėje Nikis Buzzas. Vsi jie gyrė lietuvių profesionalumą, gamtos ir merginų grožį, o S.Seagalas net pažadėjo sugrįžti.

Latvijos sostinėje apsistojęs Holivudo aktorius ir muzikantas S.Seagalas į Varnius su savo komanda atvyko visuregiais „Jeep Grand Cherokee“, kelionės metu klausėsi vietinių radijo stočių. Festivalio zonoje jam skirtas medinis namelis visiškai atitiko žvaigždės pageidavimus. Išsimaudęs po dušu ir atsigaivinęs paprastu vandeniu jis išvyko į užkulisius, kur S.Seagalo patogumui buvo įrengta nuo pašalinių akių atitverta zona. Tačiau pasaulinio lygio žvaigždė neketino visiškai atsiriboti, atvirkščiai – pasikvietė žmonių, kalbėjosi apie muziką, kiną, su visais norinčiais fotografavosi. Nuotraukomis su juo savo albumus papuoš ir „Bliuzo naktų“ atlikėjai, ir festivalio organizatoriai bei didžiausi atlikėjo gerbėjai.

Pirmąją naktį vykęs žvaigždės koncertas šiek tiek vėlavo. „Visų pirma, laukėme, kol pasibaigs eilės prie įvažiavimo. Norėjome, kad visi atvykusieji spėtų pasiklausyti S. Seagalo. O šiemet į festivalį susirinko rekordiškai daug – 6,5 tūkstančio žmonių. Kita priežastis – vėlavo atvykti S.Seagalo techninė komanda. Tačiau jo koncertas prasidėjo gražiose sutemose, tai paliko įspūdį ir S.Seagalo gerbėjams, ir pačiam svečiui“, – teigė „Bliuzo naktų“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Festivalio rengėjai tvirtino, kad Holivudo aktorius buvo stebėtinai žemiškas. „Vienintelis dalykas, kuriam jo komanda pasakė ne – tai tiesioginė koncerto transliacija. Visam kitam jie labai noriai pritarė, viskuo džiaugėsi. Amerikiečiai gyrė festivalio organizaciją, publiką, lietuvių merginų grožį. Į tai atkreipė dėmesį ir kitas mūsų svečias – Nikis Buzzas“, – šypsosi organizatoriai, kartu atskleisdami, kad S.Seagalas neatmeta galimybės sugrįžti. – Jis gailėjosi, kad turėjo išvykti į Latviją, nes „Bliuzo naktyse“ puikiai leido laiką. S.Seagalas turi visokių planų ir kitiems metams. Lietuvoje jį dar tikrai pamatysime.“

Lietuvių pirmą kartą gyvai pamatytas projektas „The Steven Seagal Blues Band“ iš tiesų gyvuoja jau labai senai. „Aš groju nuo kūdikystės, gerokai seniau nei vaidinu. Aš niekam nieko neįrodinėju, tiesiog groju“, – sakė jis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Koviniuose filmuose daug pagrindinių vaidmenų sukūręs S.Seagalas vis dėlto prisipažino, kad tai nėra jo mėgiamiausias kino žanras. O į klausimą, kaip įveikti Chaką Norrisą, šmaikštaudamas atsakė: „Jam jau 74, tuo viskas pasakyta.”

Nesenstančiame festivalyje „Bliuzo naktys“ šiemet apsilankė itin daug spalvingo jaunimo, kuriam buvo pasiūlyta kaip niekada daug įvairių pramogų. Puikus oras leido mėgautis koncertais ne tik prie scenos, bet ir ežero vandenyje. Futbolo sirgaliai galėjo stebėti pasaulio čempionato varžybas paežerės pašiūrėje. Festivalio svečių knygoje lankytojai paliko gausybę komplimentų. Savo ruožtu, festivalio organizatorius A. Barniškis-Blėka dėkoja visiems „Bliuzo naktyse“ pasirodžiusiems atlikėjams, dalyviams, apsaugos darbuotojams ir savanoriams už gerą nuotaiką, profesionalų darbą bei kartu sukurtą puikią renginio atmosferą.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top