Now Reading
Brado Pitto ir Clinto Eastwoodo sūnaus konfliktas filmavimo aikštelėje

Brado Pitto ir Clinto Eastwoodo sūnaus konfliktas filmavimo aikštelėje

Brado Pitto ir Clinto Eastwoodo sūnaus konfliktas filmavimo aikštelėje

Laikas.lt

Vos daugiau kaip po dviejų savaičių Lietuvos kino teatrus pasieks įspūdingas, apie paskutiniuosius Antrojo pasaulinio karo mėnesius pasakojantis filmas „Įniršis“ (angl. „Fury“). Duodamas interviu britų žurnalui „GQ“, pagrindinį „Karo tėtušio“ vaidmenį atlikęs Bradas Pittas papasakojo apie muštynėmis vos nepasibaigusį nesusipratimą.

Į konfliktą karo juostos „Įniršis“ filmavimo aikštelėje B. Pittas įsivėlė drauge su filmo kolegomis, aktoriais Shia LaBeoufu ir Scottu Eastwoodu. „Važiavome keliu, sėdėjau viename tanko bokštelių, o Shia kitame. Scottas sėdėjo tanko gale ir spjaudė ant grindų. Man tiesiog užvirė kraujas. Žinote, po tiek laiko tame, specialiai filmavimams pasiskolintame tanke, šis man tapo namais. Juk niekas namuose nesispjaudo, tiesa? Tad neapsikentęs tiesiai į kameras pasakiau, kad Scottas „tą šūdą išvalytų“, – prisiminimais dalijosi B. Pittas. Anot jo, Sh. LaBeoufas buvo tiek pat įsiutęs, kaip ir jis. Žinoma, prie vyrų irzlumo gerokai prisidėjo ir tai, kad šis filmavimas vyko po daugelio varginančios treniruočių stovyklos dienų.

„Shia irgi pasakė keletą aštrių frazių ir visa tai vyko prieš įjungtas kameras! Vėliau, kai kameros buvo išjungtos, nutarėme išsiaiškinti, iš kur tokia nepagarba. Paaiškėjo, kad Scottas tiesiog dirbo savo darbą. Pasirodo, pagal scenarijų Scotto herojus turėjo kramtyti tabaką ir spjaudytis. Mes tiesiog to nežinojome, galiausiai likome kvailių vietoje, bet, kai pagalvoju, buvo labai juokinga“, – sakė B. Pittas.

Nors, garsaus aktoriaus teigimu, įtampos ir nuovargio netrūko, jis liko labai patenkintas jaunaisiais kolegomis. Ypač jis gyrė Sh. Labeoufą. „O, aš tiesiog dievinu tą vaikiną. Jis – vienas geriausių aktorių, kokį esu matęs. Jis visiškai atiduoda save, išgyvena kiekvieną herojaus emociją iš tikrųjų“, – gerų žodžių negailėjo B. Pittas.

Veiksmo ir dramatiškų išgyvenimų kupinas karo filmo „Įniršis“ veiksmas rutuliojasi sąjungininkų kariuomenei žengiant vis gilyn į nacistinės Vokietijos teritoriją. Pabalnojęs Šermano tanką, B. Pitto vadovaujamas penkių karių būrelis ryžtasi mirtinai misijai. Iš priešų užnugario menkutė „mirtininkų kuopa“ mėgina smogti skaudų taktinį smūgį Trečiajam Reichui.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Karo siaubas, skausmas, netikėta meilė, draugystė ir kova iki paskutinės akimirkos emocijų prisotintame karo filme „Įniršis“ Lietuvos kino teatruose – nuo spalio 24 dienos.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt