Now Reading
Britanijos premjeras: imigrantai privalo išmokti anglų kalbą

Britanijos premjeras: imigrantai privalo išmokti anglų kalbą

Britanijos premjeras: imigrantai privalo išmokti anglų kalbą

Imigrantai, kurie atvyko į Didžiąją Britaniją gyventi ir atsisako mokytis anglų kalbos bei integruotis į šalies visuomenę, ardo bendruomenes, pareiškė šalies ministras pirmininkas Deividas Kameronas (David Cameron), kuriuo remiasi Britanijos žiniasklaida.

Ketvirtadienį D. Kameronas pasakė savo atviriausią kalbą imigracijos tema. Jos metu Britanijos vyriausybės vadovas pabrėžė, kad į šalį atvažiuoja per daug imigrantų. Jis pareiškė, jog vyriausybė ir toliau laikysis tikslo atvykėlių iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių skaičių sumažinti iki dešimčių tūkstančių.

D. Kameronas apkaltino ankstesnę leiboristų vyriausybę dėl susidariusios padėties, kuri kelia „savotišką diskomfortą ir atskirtį“. Jis pažymėjo, kad būtent leiboristų partija buvo valdžioje nuo 1997 iki 2009 metų, kai į Jungtinę Karalystę atvyko 2,2 mln. žmonių. Premjeras teigia, jog susidariusi padėtis didiną spaudimą mokyklose, būsto ir sveikatos apsaugos, socialinėje srityse. „Tikras bendruomenes jungia bendri potyriai, kuriuos sukuria draugystė ir pokalbiai, sieja įvairūs ritualai – nuo lenktynių mokykloje iki pokalbių aludėje. O tokie ryšiai laikui bėgant užsimezga“, – sako D. Kameronas.

„Kaimynystėje atsikrausčius naujiems žmonėms, kurie galbūt nekalba vietos gyventojų kalba, kartais net nenori ja kalbėti ir integruotis, kai kuriose bendruomenėse sukelia savotišką diskomfortą ir atskirtį. Tai pajuto daug kas mūsų šalyje, manau, būtų neteisinga apie tai nekalbėti ir šio klausimo nespręsti“, – sako Britanijos ministras pirmininkas.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt