Now Reading
Britas nusipirko duonos kepalą su pele (foto)

Britas nusipirko duonos kepalą su pele (foto)

Britas nusipirko duonos kepalą su pele (foto)

Didžiojoje Britanijoje vyras nusipirko duonos kepalą su „įkepta“ pele be uodegos, skelbia šalies laikraštis „The Daily Telegraph“.

41 metų Stivenas Forsas (Stephen Forse) pastebėjo, kad nusipirkto kvadratinio duonos kepalo plutoje yra negyva pelė be uodegos.

Duona buvo iškepta kompanijos „Premier Foods“. Bendrovė penktadienį įvykusio teismo posėdžio metu pripažino neapsaugojusi visų duonos kepimo stadijų nuo užteršimo. Oksfordo karūnos teismas už tokią klaidą kompanijai skyrė 16 821,14 svaro sterlingų bauda.

Vieną svarą sterlingų kainavusį duonos kepalą S. Forsas nusipirko praėjusių metų sausį vietos prekybos centre „Tesco“. Grįžęs namo vyras ėmė tepti sumuštinius savo šešiamečiams dvyniams sūnums ir aštuonmetei dukrai, tada ir pamatė, kad kepale yra įkepta 4 centimetrų ilgio pelė.

„Pastebėjau ant kepalo tamsesnį plotą ir pamaniau, jog čia tiesiog blogai išmaišytos tešlos gumulas. Tačiau pažvelgęs atidžiau pamačiau, kad tas plotas su kailiu. Mane iki šiol purto nuo minties, jog mes greičiausia suvalgėme tos pelės uodegą“, – pasakojo S. Forsas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Vyras atidavė duona ištirti specialistams ir kreipėsi į teismą. Kompanija jau atsiprašė nukentėjusios šeimos.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt