Now Reading
Choreografinis SKAMP dainos „Revolution” vaizdo klipas išvydo dienos šviesą

Choreografinis SKAMP dainos „Revolution” vaizdo klipas išvydo dienos šviesą

Choreografinis SKAMP dainos „Revolution" vaizdo klipas išvydo dienos šviesą

Laikas.lt

Šarūno Kirdeikio vadovaujama „Show Makers Akademija“, užsimojusi sukurti choreografinį vaizdo klipą grupės „Skamp“ dainai „Revolution“, pristato bendrą penkių šokio studijų darbo vaisių!

Choreografiniame klipe pasirodė žinomi Lietuvos šokėjai bei ryškiausios šokio studijos – jame nusifilmavo per 70 šokėjų iš šešių grupių: „Show Makers“, „HEX“,  gatvės šokių centro „Ro“, Studijos „RE_D“, „G House“ ir „IndY Dance“ studijos grupės „Just try me“. Taip pat jame pasirodė akrobatinių triukų atlikėjai „Broliai akrobatai“. Jauniausiai klipe nusifilmavusiai šokėjai tik 10 metų, vyriausiam – per 30. Čia, nepaisant sudėtingos choreografijos ir sunkių repeticijų, bendram tikslui susitiko skirtingos kartos.

Menų fabrike „Loftas” kiekvienai šokių grupei buvo skirta valanda, kurios metu reikėjo nufilmuoti savo sukurtą kompoziciją pagal „Skamp“ dainos „Revolution“ ištrauką. Šokių grupės pačios sprendė, kaip revoliuciją perteikti ne tik šokiu, bet ir apranga, todėl klipe galime išvysti gan netikėtų sprendimų: nuo kailių iki klouno kaukių.

„Klipo dalyviams pateikta užduotis – dainos energija turi atsispindėti studijų kuriamoje choreografijoje, o revoliucija, kad ir nedidelė, įvykti šokėjų vaizduotėje. Buvo įdomu išvysti, kaip jie interpretuos dainą, ritmiką, rimtą ir stiprią žinutę“, – apie tai, kaip klipas atspindės dainos žodžius, kalba „Show Makers Akademijos“ vadovas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Šokių studijų atstovai vieningai tikino, jog idėja kurti choreografinius klipus yra tikrai gera ir ją verta paversti tradicija. Kitam vaizdo klipui jėgų, entuziazmo ir idėjų tikrai bus, na o šiandien pagaliau kviečiame įvertinti naujausią darbą, kuriame nusifilmavo ir grupės SKAMP nariai.

 


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt