Now Reading
Dažniausios stiliaus klaidos. Kokios jos?

Dažniausios stiliaus klaidos. Kokios jos?

Dažniausios stiliaus klaidos. Kokios jos?

Dažnai puošdamiesi ir stengdamiesi išsiskirti iš pilkos minios peržengiama ribas ir apsirengiama nei šiaip, nei taip. Tiesiog nevykusiai. Kokias stiliaus klaidas darome? Ir kaip jų išvengti?

Žymūs prekiniai ženklai

Nors tokie rūbai jus ir pristato kaip sėkmingą žmogų, galintį sau leisti įsigyti brangų daiktą. Tačiau pernelyg daug rūbų su prekiniais ženklais pavers jus vaikščiojančia tos firmos reklama. Ir kokia iš to nauda jums? Tad nepersistenkite su garsiais prekiniais ženklais.

Raštai raštuoti

Raštuotas audinys ir gražu ir madinga, tačiau kas per daug, tas nesveika. Visai nesvarbu, ar eini į miestą, ar į darbą, venk per didelio raštų maišymo. Raštai jau iš savęs turi gana didelį spalvinį krūvį, tad jei visi rūbai, kuriuos šiandien dėvi, bus raštuoti… Atrodysi tikrai nekaip.

Mados auka

Rengiesi tik tai, kas madinga? Tai didžiausia stiliaus klaida. Juk tai, kas madinga, nebūtinai tau tinka. Nežinojai? Nėra nieko blogo rengtis madingai, tačiau tai nebūtinai bus patogu ir, kaip jau minėta, tau tiks. Turi atrasti savo stilių ir nebijoti eksperimentuoti.

Papuošalai

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Nors dabar madingi itin masyvūs tiek kaklo, tiek rankų papuošalai, tačiau vėlgi, nereikia persistengti. Einant į darbą taip išsipuošus, galite blaškyti kolegas ir juos erzinti. Tad vertėtų gerai pagalvoti apie papuošalus ir jų kiekį.

Eksperimentuokite, derinkite ir būkite stilingos!


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt