Now Reading
Dėl Britney Spears pamišęs vaikinas pasikeitė lytį (Foto)

Dėl Britney Spears pamišęs vaikinas pasikeitė lytį (Foto)

Dėl Britney Spears pamišęs vaikinas pasikeitė lytį (Foto)

Laikas.lt
Parengta pagal dailymail.co.uk informaciją.

Vaikinas, visą gyvenimą idealizavęs pop princese vadinamą Britney Spears, pasikeitė lytį ir išleido apie 264 tūkstančius litų plastinėms operacijoms, norėdamas tapti atlikėjos veidrodiniu atspindžiu. 26 – erių metų vaikinas gimė berniuku ir buvo pavadintas Kody, tačiau po ilgamečių pokyčių jis save vadina Kara ir siekia bet kokiomis piremonėmis supanašėti su Britney Spears.

Žmogus tvirtina, kad lyties keitimo operacija buvo natūralus žingsnis: „Kuomet jautiesi mergaite įkalinta berniuko kūne, tai norisi padaryti viską, kad ir atrodytum, kaip mergaitė.“ Jis taip pat turi tvirtą nuomonę apie savo pasirinkimą atrodyti, kaip 90 – ųjų atlikėja: „Vertinau ją, kaip labai stiprią moterį, anuomet visi norėjo su ja susitikinėti. Mano ikvėpimu buvo Britney ir Christina Aguilera – jos buvo tos žvaigždės, kurias mačiau, kai augau, visi jas laikė pavyzdžiu. Dabartinė karta turi Lady Gaga ir Katy Perry.“


Kara vilki kostiumais, matytais Britney Spears muzikiniuose klipuose

Apie lyties pakeitimą Kara pradėjo galvoti būdama 12 – os metų, kuomet pašiurpino savo klasiokus į mokyklos šokius atėjęs apsitempęs raudono latekso kostiumu, matomu Britney Spreas muzikiniame klipe „Oops I did it again.“ Dar po poros metų, kuomet berniukui buvo 15, jo tėvai nuvedė jį pas specialistą, kuris iškart jam skyrė moteriškų hormonų.

Laikui bėgant vaikinui susiformavo krūtys, jis pradėjo kasdien rengtis moteriškais drabužiais ir pasikeitė savo vardą į Kara. Kiek vėliau žmogui dar teko iškęsti 14 valandų trukusią lyties keitimo bei krūtinės didinimo operaciją. Kara sako, kad tai jai padėjo jaustis pilnaverčiu žmogumi.


Britney ir jos didžiausia gerbėja

See Also
9 paprasti patarimai

Baigus mokyklą ir persikėlus į Los Andželą dabar jau merginą paparaciai ėmė painioti su Britney Spears – tame nėra nieko keisto 264 000 litų Karą tikrai pavertė labai panašia į garsiąją atlikėją. Negana to, mergina buvo nusiskutusi galvą, kai tą padarė pop dainininkė, ji nuolat seka visas naujienas ir atnaujina savo stilių, jeigu tą padaro Karos idealas.

Daugiau Karos nuotraukų fotogalerijoje:

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top