Now Reading
Dėl streikų „Finnair“ atšaukta dalis Helsinkis – Vilnius – Helsinkis skrydžių

Dėl streikų „Finnair“ atšaukta dalis Helsinkis – Vilnius – Helsinkis skrydžių

Dėl streikų „Finnair“  atšaukta dalis Helsinkis – Vilnius – Helsinkis skrydžių

Suomijos palydovų sąjunga, atstovaujanti aviakompanijų „Finnair“ ir „Blue1“ orlaivių įgulos narius, šiandien nuo 13 val. paskelbė streiką.

Dėl streiko bendrovė „Finnair“ priversta atšaukti daugumą reguliariųjų skrydžių, taip pat dalį skrydžių iš ir į Vilnių. Atšauktas šiandien 17.30 val. iš Helsinkio į Vilnių turėjęs atvykti lėktuvas, taip pat 18.05 val. skrydis iš Vilniaus į Helsinkį.

„Nuoširdžiai atsiprašome savo keleivių už patiriamus nepatogumus. Darysime viską, kad jų būtų kuo mažiau. Visų atšauktų skrydžių keleiviai bus informuoti trumposiomis tekstinėmis žinutėmis, – sako už klientų aptarnavimą atsakingas viceprezidentas Anssis Komulainenas.

Aviakompanija dės visas pastangas, kad laisvalaikio skrydžiai, tarp kurių daugiausia užsakomieji kelionių organizatorių skrydžiai, būtų vykdomi įprasta tvarka. Tuo tarpu bendrovės reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis streiko metu bus sutrikdytas labiau. Skrydžių tvarkaraštis gali kisti paskutinėmis minutėmis, todėl keleiviams rekomenduojama stebėti informaciją „Finnair“ svetainėje internete.

Keleiviai, kurių skrydžiai bus atšaukti, galės pakeisti kelionės laiką į bet kurią kitą datą iki 2011 m. kovo 31 dienos arba susigrąžinti už bilietus sumokėtus pinigus. Prašymą dėl pinigų gražinimo galima užpildyti internete. Aviakompanija taip pat ieškos būdų, kad streiko metu keleiviai galėtų tęsti savo kelionę kitais maršrutais, pirmenybę teikiant grįžtantiems namo.

Keleiviai, kurie bilieto užsakymo metu nurodė savo mobiliojo telefono numerį, apie jų skrydžio pakeitimus bus informuojami trumposiomis žinutėmis. To nepadarę, tačiau pageidaujantys gauti informaciją trumposiomis žinutėmis, gali nurodyti savo telefono numerį bendrovės svetainėje arba paskambinę „Finnair“ informacijos telefonais.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Informacija keleiviams teikiama telefonu +358 600 140 140 (skambinant ne iš Suomijos, skambučio kaina – 3,12 eurų sujungimo mokestis + vietinio tinklo mokestis ) ar telefonu Baltijos šalims +370 5 2723038 (informacija teikiama anglų ir rusų kalbomis). Bendrovė atsiprašo keleivių, jei dėl didelio skambučių skaičiaus telefonų linijos būtų užimtos ir susisiekti nepavyktų.

Suomijos palydovų sąjunga streiką paskelbė nepavykus susitarti dėl naujos kolektyvinės darbo sutarties. Įgyvendinant organizacijos siūlomus kolektyvinės sutarties pakeitimus bendrovės „Finnair“ sąnaudos išaugtų daugiau nei penktadaliu. Tokį išlaidų padidėjimą daugiausia lemtų orlaivių palydovų pageidaujamas didesnis laisvų ir poilsio dienų skaičius. Bendrovėje „Finnair“ dirba apie 2 tūkst. skrydžių palydovų

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top