Now Reading
Didelės „šrekiškos“ vestuvės (foto)

Didelės „šrekiškos“ vestuvės (foto)

Didelės „šrekiškos“ vestuvės (foto)

Laikas.lt
Parengta pagal Dailymail.so.uk

Vestuvės ne vienai būsimai jaunamartei asocijuojasi su pasaka, princesėmis, karietomis ir panašiai. Kai kurie ne tik apie tai svajoja, bet ima ir daro, štai kaip australų pora Heidi Coxshall ir Paulas Bellas, kurie savo vestuvių dieną šventė kaip Šrekas ir princesė Fiona iš animacinio filmo „Šrekas“, kur gyvena beveik visi, žymiausi pasakų herojai. Pasaka pasakoje, su kitokia, bet laiminga pabaiga.

Ši pora vestuves įsivaizduoja šiek tiek kitaip, nei daugelis svajojančių apie pasakiškas vestuves, bet nepasakiškomis jų taip pat negalime pavadinti. 30-metė Heidi ir 42 metų amžiaus Paulas tuokėsi pasikliaudami žalia (kaip laimę nešančia) spalva – nusidažę veidus žaliai jie vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Tuo tarpu judviejų keturių metukų sūnus pasipuošė asiliuko Donkey kostiumu. Visi šios laimingos pabaigos liudininkai, vestuvių svečiai, taip pat apsirėdė įvairių pasakų veikėjų kostiumais.

Surengti vestuves filmo „Šrekas“ tematika juos įkvėpė keturmetis sūnus Leo, be galo mėgstantis šį filmuką. Heidi ir Paulas, kartu praleidę penkerius metus, nusprendė surengti savo sūnui „šrekišką“ puotą. Be to, pasak Paulo, jiems labai patiko ir pasirinktos šventės temos idėjinis pagrindas: „Nesvarbu, kas tu esi ir kaip atrodai – svarbiausia nuoširdi ir tikra meilė. Tai tobula tema vestuvių šventei,“ – sakė Paulas. Tikėtina, kad ši diena bus įsimintina ne tik jaunavedžiams, bet ir jų svečiams.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt