Now Reading
Dienos Horoskopas: 2024-06-24

Dienos Horoskopas: 2024-06-24

Šiandien atraskite šokiruojantį Vėžio finansinių potvynių nenuspėjamumą ir Mergelės nuoširdžią kelionę link autentiškų meilės ryšių! Toliau skaitykite daugiau apie 12 ženklų.

Dvyniai: meilės srityje jūsų magnetinis žavesys traukia žmones, tačiau finansinis nestabilumas gali sukelti stresą dėl netikėtų išlaidų. Svarstyklės: Svarstyklės: apmąstymai gali pagilinti jūsų romantiškus ryšius, tačiau karjeros sąstingis reikalauja mentoriaus patarimų, kad peržengtumėte dabartines ribas. Žuvys: Emocijų bangos meilės gyvenime kvestionuoja jūsų suvokimą, o karjeros kryžkelėse prireiks intuicijos ir patarimų, kad pasiektumėte geriausių rezultatų; tuo tarpu įžvalgus išteklių valdymas padės išvengti finansinio nestabilumo. Liūtas: Romantinis pervertinimas suteikia gilesnį supratimą, tačiau karjeros pagreitis reikalauja pusiausvyros, kad išvengtumėte perdegimo, nes išmintingai plaukiojate finansų migloje. Smalsu, ką jums žada žvaigždės? Skaitykite toliau!

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)
Apibendrinimas
Esate ant permainingos meilės kelionės slenksčio, jus vilioja gilesnių ryšių pažadas. Jūsų karjeros kilimas priklauso nuo atkaklumo ir strateginio laiko derinio. Tai finansinio atsargumo metas, nes piniginiai reikalai nėra aiškūs.

Harmonijos
Meilė: 88%
Karjera: 65%
Pinigai: 34%

Horoskopas
Žvaigždės išsidėsčiusios taip, kad jūsų širdį užlieja šiluma ir galimybėmis, atveriančiomis kelią giliems ryšiams. Priimkite pažeidžiamumą, kuris ateina su tikru intymumu, nes būtent tokiomis akimirkomis meilės šaknys auga giliausiai.
Ambicingos pastangos netrukus gali atsipirkti, nes jūsų atsidavimas tikriausiai patraukė įtakingo savo srities atstovo dėmesį. Tačiau labai svarbu suderinti entuziazmą su kantrybe, nes geriausios galimybės dažnai reikalauja kruopštaus strateginio požiūrio.
Finansinės pastangos šiuo metu gali atrodyti aptemdytos nežinomybės, tarsi kiekvieną jūsų žingsnį gaubtų migla. Jūsų įprastas sugebėjimas gausinti turtą gali būti ne toks patikimas, todėl į bet kokius finansinius sumanymus reikia žvelgti atsargiau.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 3, 4, 11, 30, 51, 88
Šiandienos spalva: Kongo rožinė
Šios dienos akmuo: Ametistas
Šiandieninis augalas: Rojaus paukštis

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Sidabrinės monetos padėjimas po mėnulio jaunatimi ir palinkėjimas atneš laimę.
Blogas ženklas: Jei nagus kirpsite naktį, piktosios dvasios aplankys jus miegančius.

* * *

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)
Apibendrinimas
Priimkite emocinę kelionę ir mokykitės iš meilės pamokų. Laukia lemiamas karjeros momentas; pasitikėkite savo vidiniais patarimais ir nedvejodami kreipkitės patarimo į išorę. Būkite atsargūs valdydami pinigus, kad nenumatytas išlaidas įveiktumėte sklandžiai.

Harmonijos
Meilė: 40%
Karjera: 63%
Pinigai: 54%

Horoskopas
Jūsų širdyje kils emocijų bangos, nes netikėtas ryšys gali paneigti jūsų dabartinį požiūrį į meilę. Pasitikėkite šia kelione, nes ji suteiks jums vertingų pamokų apie tai, ko iš tiesų trokštate iš partnerio.
Galite atsidurti profesinėje kryžkelėje ir priimti sprendimus, kurie gali iš esmės pakeisti jūsų karjeros kelią. Pasikliaukite savo intuicija ir apsvarstykite galimybę kreiptis patarimo į mentorių, nes jo išmintis gali būti neįkainojama, padedant jums žengti tolesnius žingsnius.
Finansinis stabilumas gali atrodyti nepasiekiamas, tačiau įžvalgus išteklių valdymas padeda jums išsilaikyti virš vandens. Gali atsirasti nenumatytų išlaidų, todėl išmintinga turėti rezervą, kad išsaugotumėte finansinę ramybę.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 3, 5, 7, 12, 22, 85
Šiandienos spalva: Citrinas
Šios dienos akmuo: Akvamarinas
Šiandieninis augalas: Gluosnis

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei kišenėje nešiosite gilės žiedą, jis atneš jums sėkmę ir ilgą gyvenimą.
Blogas ženklas: Jei išpilsi druskos, nematomas demonas septynerius metus tave seks ir rinks prarastą sėkmę.

* * *

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
Apibendrinimas
Apmąstykite savo emocijas, kad santykiai taptų aiškesni. Tikėkitės profesinio augimo ir priimkite iššūkius su naujovėmis, kad jums pavyktų sėkmingai siekti karjeros. Būkite finansiškai apdairūs ir apsvarstykite galimybę kreiptis į konsultantus, kad apsaugotumėte savo turtą.

Harmonijos
Meilė: 35%
Karjera: 68%
Pinigai: 26%

Horoskopas
Žvaigždės rodo, kad jūsų meilės gyvenime laukia savianalizės laikotarpis; pažvelkite į save, kad suprastumėte savo emocinius poreikius. Ryšys, kuris galėjo būti mįslingas, pradės įgauti daugiau prasmės, kai suderinsite savo vidinius jausmus ir troškimus.
Jūsų karjeros kelyje netrukus gali atsirasti galimybė smarkiai tobulėti, o tai gali tapti iššūkiu, kuris padės patobulinti ir atskleisti jūsų unikalius įgūdžius. Būkite budrūs ir prisitaikykite prie pokyčių; gebėjimas diegti naujoves bus didžiausias jūsų privalumas įveikiant artėjančius pokyčius.
Jūsų finansinius sprendimus gali temdyti nežinomybė, todėl prieš prisiimdami didelius piniginius įsipareigojimus galite dvejoti. Tai laikas, kai reikia atsargiai elgtis su savo turtu ir galbūt kreiptis patarimo, kaip išbristi iš jus supančių miglotų finansinių vandenų.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 1, 2, 7, 10, 62, 90
Šiandienos spalva: Elektrinė violetinė
Šios dienos akmuo: Deimantas
Šiandieninis augalas: Erškėtis

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Jei kirpate nagus naktį, trumpinate savo gyvenimą.

* * *

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)
Apibendrinimas
Atviras bendravimas yra svarbiausias veiksnys, padedantis įveikti izoliacijos jausmą meilės gyvenime. Dėl jūsų sunkaus darbo ir ryšių užmezgimo jūsų karjeros horizonte atsiveria teigiami rezultatai ir naujos galimybės. Dabar yra pats tinkamiausias metas priimti apgalvotus finansinius sprendimus, atitinkančius jūsų ilgalaikius piniginius tikslus.

Harmonijos
Meilė: 26%
Karjera: 76%
Pinigai: 86%

Horoskopas
Jūsų širdis gali būti prislėgta emocinės naštos, todėl meilės gyvenime galite jaustis izoliuoti. Nepamirškite, kad bendravimas – tai vaistas nuo nesusipratimų, todėl atsiverkite artimiesiems ir išsakykite, kas jums rūpi.
Jūsų atkaklios pastangos karjeroje netrukus atsipirks, galbūt sulauksite vadovų ar suinteresuotų asmenų pripažinimo. Galite pastebėti, kad ryšių užmezgimas ir jų panaudojimas atveria naujus profesinio tobulėjimo kelius, atitinkančius jūsų ilgalaikius tikslus.
Šiuo metu jūsų finansinis išprusimas yra labai ryškus, todėl galite priimti išmintingus sprendimus, kurie gali atnešti nemažai naudos. Gali būti, kad atėjo laikas atsitraukti ir įvertinti savo dabartines investicijas arba ieškoti patarimo, kuris atitiktų jūsų finansinius siekius.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 4, 16, 28, 37, 82, 89
Šiandienos spalva: Fandango Pink
Šios dienos akmuo: smaragdas
Šiandieninis augalas: Rožių augalas

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei rasite centą, apverstą veidu į viršų, visą dieną lydės sėkmė.
Blogas ženklas: Jei į jūsų namus įeina varlė, tai ženklas, kad vagis ketina jus apiplėšti.

* * *

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)
Apibendrinimas
Išlaikykite atvirą širdį, nes jūsų meilės energija pritraukia reikšmingus ryšius. Jūsų pastangos užmegzti ryšius ir įsipareigojimas tobulinti įgūdžius atveria kelią didelėms karjeros galimybėms. Galite susidurti su finansiniais sunkumais; norint juos įveikti, svarbiausia kruopščiai planuoti biudžetą.

Harmonijos
Meilė: 61%
Karjera: 72%
Pinigai: 47%

Horoskopas
Žvaigždės darniai išsidėsčiusios, atrodo, kad meilė artėja horizonte ir kviečia atverti širdį netikėtoms galimybėms. Pasinaudokite galimybe užmegzti gilius ryšius, nes jūsų energija traukia kitus prie jūsų kaip magnetas.
Kalbant apie karjerą, šis laikotarpis gali būti intensyvių kontaktų užmezgimo ir ryšių užmezgimo metas, kuris gali padėti pagrindus būsimai sėkmei. Jūsų atsidavimą profesiniam tobulėjimui ir naujų įgūdžių mokymuisi ypač įvertins aukštesnes pareigas užimantys asmenys.
Kurį laiką gali trūkti finansinio stabilumo, nes atsiras netikėtų išlaidų, kurios gali pakenkti jūsų saugumo jausmui. Labai svarbu apdairiai valdyti savo išteklius, kad galėtumėte plaukti šiais neramiais piniginiais vandenimis.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 3, 5, 12, 33, 42, 45
Šiandienos spalva: Ciklamenai
Šios dienos akmuo: Perlas
Šiandieninis augalas: Orchidėja

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei kišenėje nešiosite gilės žiedą, jis atneš jums sėkmę ir ilgaamžiškumą.
Blogas ženklas: Jei nagus kirpsite naktį, piktosios dvasios aplankys jus miegančius.

* * *

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)
Apibendrinimas
Meilėje priimkite netikėtumus, nes nauji ryšiai gali būti visai netoli. Jūsų sunkus darbas sulaukia deramo dėmesio, todėl galite siekti karjeros aukštumų. Būkite strategiški ir praktiški savo finansų srityje, kad galėtumėte valdyti nenuspėjamus sėkmės srautus.

Harmonijos
Meilė: 31%
Karjera: 83%
Pinigai: 48%

Horoskopas
Jūsų širdis gali susidurti su netikėtais posūkiais, kurie įprastas akimirkas pavers stebuklingomis. Būkite atviri, nes visata turi neįprastų būdų parodyti jums naujus meilės ryšius.
Galite atsidurti galimybių kryžkelėje, kur jūsų talentai gali būti išbandyti pačiu dinamiškiausiu būdu. Pastangos, kurias įdėjote į savo darbą, netrukus atsiskleis ir sulauksite pripažinimo iš netikėtų vietų.
Finansinės srovės jūsų gyvenime gali būti nenuspėjamos, tačiau, laikantis strateginio požiūrio, jūsų finansinius vandenis galima nukreipti į labiau kontroliuojamą srovę. Kalbant apie išlaidas ir investicijas, labai svarbu pasitelkti praktiškumą, nes sėkmės bangos gali greitai pasikeisti.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 2, 3, 11, 15, 17, 48
Šiandienos spalva: Juodoji pupelė
Šios dienos akmuo: Rubinas
Šiandieninis augalas: Balta rožė

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas atneš sėkmę.
Blogas ženklas: Niekada nedovanokite batų draugams, nes kiekvienas jų žingsnis su savimi neša dalelę jūsų turto.

* * *

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)
Apibendrinimas
Apmąstykite savo santykius, kad užmegztumėte autentiškesnį ryšį su artimaisiais. Laukia karjeros augimas, tačiau norint jį išlaikyti, labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą. Uoliai rūpinkitės finansais ir netrukus jūsų piniginiai reikalai taps aiškūs ir galės augti.

Harmonijos
Meilė: 36%
Karjera: 69%
Pinigai: 57%

Horoskopas
Žvaigždės išryškina introspekcijos laikotarpį, kuris gali paskatinti jus iš naujo įvertinti dabartinius romantiškus ryšius. Ieškodami gilesnio supratimo, nepamirškite, kad tikra meilė kyla iš autentiškumo ir abipusės pagarbos.
Galbūt pastebėsite, kad jūsų karjeros kelias pradeda įgauti pagreitį, todėl atsiras galimybių atskleisti jūsų talentus. Vis dėlto būkite atsargūs ir nesiimkite pernelyg didelių įsipareigojimų, nes norint ilgalaikės sėkmės, svarbiausia išlaikyti pusiausvyrą.
Gali atrodyti, kad finansiniai keliai skendi miglose, bet jūsų atkaklumas netrukus nušvies kelią. Išmintingai orientuodamiesi investicijose ir biudžeto planavime, savo išteklius nukreipsite į geresnį rezultatą.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 4, 5, 46, 61, 72, 85
Šiandienos spalva: Celadonas
Šios dienos akmuo: Peridotas
Šiandieninis augalas: Medetkos

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Jei prieš išeidami iš namų čiaudėsite nelyginį skaičių kartų, nelaimės dvasios lydės jus visą dieną.

* * *

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)
Apibendrinimas
Tikėkitės emocinių sukrėtimų, kurie galiausiai paskatins didesnes meilės įžvalgas. Būkite budrūs ir ieškokite naujų karjeros galimybių, kurios atlygins jūsų atkaklumą ir pastangas pažanga ir pripažinimu. Uoliai rūpinkitės finansais, kad išvengtumėte netikėtų išlaidų ir išsaugotumėte savo ekonominę sveikatą.

Harmonijos
Meilė: 23%
Karjera: 84%
Pinigai: 56%

Horoskopas
Dangaus išsidėstymas rodo, kad jūsų emocinis pasaulis gali patirti netikėtų bangų, tačiau jos padės geriau suprasti, ko iš tiesų siekiate meilėje. Priimkite gaunamas pamokas, nes jos bus labai svarbios vedant jūsų širdį autentiškų ryšių link.
Jūsų karjerai atsiveria naujos galimybės, todėl būkite budrūs ir pasiruošę priimti naujus iššūkius. Jūsų atsidavimas ir sunkus darbas netrukus atsipirks, o tai reiškia pripažinimą ir galimą paaukštinimą.
Kai orientuositės savo finansinėje srityje, dėmesys detalėms padės padidinti jūsų fiskalinį stabilumą. Gali atsirasti nenumatytų išlaidų, tačiau kruopščiai planuodami galite išlaikyti savo piniginės gerovės kontrolę.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 10, 14, 23, 72, 90, 99
Šiandienos spalva: Tamsiai violetinė
Šios dienos akmuo: Safyras
Šiandieninis augalas: Vėdrynas

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei kišenėje nešiosite gilės žiedą, jis atneš jums sėkmę ir ilgą bei sveiką gyvenimą.
Blogas ženklas: Jei prieš pusryčius čiaudėsite tris kartus, iki dienos pabaigos susipyksite su draugu.

See Also

* * *

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)
Apibendrinimas
Pasinaudokite šiuo laiku, kad apmąstytumėte ir ugdytumėte kantrybę santykiuose. Ieškokite paramos, kad pagyvintumėte savo karjerą, nes išgyvenate sąstingio laikotarpį. Būkite finansiškai apdairūs ir valdykite savo išlaidas, kad išgyventumėte neaiškius piniginius laikus.

Harmonijos
Meilė: 41%
Karjera: 37%
Pinigai: 22%

Horoskopas
Kosminė energija rodo, kad jūsų meilės gyvenime prasideda apmąstymų laikotarpis. Gali paaiškėti, kad kantrybė ir supratimas yra jūsų sąjungininkai, kai išgyvenate savo emocijas.
Atrodo, kad jūsų karjeros kelias atsidūrė ties plokščia riba, todėl dabar gali būti sunku rasti motyvacijos peržengti dabartines ribas. Tinkamas metas persigrupuoti ir kreiptis patarimo į mentorių ar kolegą, kuris galėtų naujai pažvelgti į jūsų tikslus ir strategijas.
Finansiniai neramumai gali aptemdyti jūsų ekonominį dangų, todėl šiuo metu verčiau elkitės atsargiai, o ne drąsiai. Kadangi srovės kyla ir kyla, norint atlaikyti audrą, labai svarbu griežtai kontroliuoti savo išlaidas.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 6, 15, 24, 38, 63, 80
Šiandienos spalva: Chartreuse
Šios dienos akmuo: Opalas
Šiandieninis augalas: Rožių augalas

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei kišenėje nešiosite gilės žiedą, jis atneš jums sėkmę ir užtikrins ilgą ir sveiką gyvenimą.
Blogas ženklas: Skėčio atidarymas patalpoje atneš nesėkmę.

* * *

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)
Apibendrinimas
Jūsų meilės gyvenimas gali suklestėti nuoširdžiai bendraujant ir reflektuojant save. Darbe galite susidurti su sunkumais, tačiau norint juos įveikti, svarbiausia išlikti pozityviam. Būkite kantrūs ir vadovaukitės intuicija, kad galėtumėte priimti sprendimus dėl pinigų.

Harmonijos
Meilė: 53%
Karjera: 42%
Pinigai: 21%

Horoskopas
Žvaigždės rodo, kad tai emocinės savianalizės metas, kuris gali sustiprinti jūsų dabartinius santykius arba atverti kelią naujiems ryšiams. Būkite atviri savo jausmams, nes nuoširdus bendravimas gali padėti užmegzti gilesnį ir prasmingesnį ryšį.
Gali būti, kad šiuo metu jūsų profesinis gyvenimas neatitinka jūsų lūkesčių, tarsi jūsų pastangos nebūtų visiškai pripažintos. Nepamirškite, kad šis etapas yra trumpalaikis, o siekiant sėkmės ateityje labai svarbu išlaikyti teigiamą požiūrį.
Finansinis įžvalgumas gali būti miglotas, nes jums tenka plaukti per ekonominių neaiškumų virtinę. Pasikliaukite savo nuojauta, kad ji padės atrasti perspektyviausias galimybes, atitinkančias jūsų finansinius tikslus.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 1, 7, 30, 32, 35, 80
Šiandienos spalva: Nudegęs rudas
Šios dienos akmuo: Topazas
Šiandieninis augalas: Chrizantema

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei kišenėje nešiositės gilės, tai atneš jums sėkmę ir užtikrins ilgą gyvenimą.
Blogas ženklas: Jei nagus kirpsite naktį, sutrumpinsite savo gyvenimą.

* * *

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)
Apibendrinimas
Tai asmeninio augimo meilės srityje laikotarpis, kuris padės išsiaiškinti tikruosius jūsų širdies poreikius. Karjeros metu susidursite su nesėkmėmis, tačiau jūsų tinklas bus labai svarbus, kad jas įveiktumėte. Atsargiai elkitės su finansais ir stenkitės saugoti tai, ką turite.

Harmonijos
Meilė: 20%
Karjera: 31%
Pinigai: 23%

Horoskopas
Jūsų širdis gali susidurti su nenumatytais iššūkiais, todėl dabar labiau norėsite susimąstyti apie save, o ne išreikšti savo nuomonę. Tikėkite, kad šie išbandymai formuoja jūsų supratimą apie tai, ko iš tiesų trokštate iš partnerio.
Jūsų karjera gali susidurti su netikėtais iššūkiais, stabdančiais jūsų pažangą, ir tai gali būti jūsų atsparumo ir gebėjimo prisitaikyti išbandymas. Įveikiant šias kliūtis labai svarbus vaidmuo teks ryšių užmezgimui, todėl toliau plėtokite profesinius ryšius.
Dėl finansinių neramumų galite jaustis neužtikrintai, tačiau tai yra strateginio planavimo, o ne impulsyvių sprendimų metas. Apsaugodami savo turtą ir atidžiai peržiūrėdami biudžetą sušvelninsite nenumatytų išlaidų poveikį.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 3, 7, 9, 14, 49, 70
Šiandienos spalva: Tamsiai elektrinė mėlyna
Šios dienos akmuo: Turkis
Šiandieninis augalas: Gvazdikas

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Jei prieš pusryčius čiaudėsite tris kartus, iki dienos pabaigos susipyksite su draugu.

* * *

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)
Apibendrinimas
Būkite pasirengę nuoširdiems susitikimams, kurie sustiprins jūsų emocinius ryšius ir praturtins jūsų romantišką kelionę. Ieškokite patarimų iš kolegų, kad išsiaiškintumėte karjeros neaiškumus. Atsargiai išlaidaukite ir ieškokite naujoviškų būdų, kaip padidinti savo finansus.

Harmonijos
Meilė: 85%
Karjera: 41%
Pinigai: 64%

Horoskopas
Žvaigždėms išsidėsčius vienoje linijoje, jūsų širdis bus atvira netikėtiems ryšiams, o tai sudarys sąlygas meilės ir supratimo bangai. Pasitikėkite šiuo procesu, nes jūsų emocijos gilėja, o tai reiškia, kad meilės paslaptys atsiskleidžia ir praturtina jūsų gyvenimą.
Jūsų karjeros kelią dabar gali temdyti nežinomybė, todėl galite suabejoti, kokia kryptimi einate. Būkite atviri patikimų kolegų patarimams, nes jų įžvalgos gali būti labai svarbios norint įveikti šį miglotą laikotarpį.
Artėja finansiniai svyravimai, rodantys, kad metas atsargiai elgtis su savo išlaidomis. Pasitelkę įgimtą išradingumą galite atrasti naujų būdų pajamoms didinti.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 4, 8, 50, 65, 86, 98
Šiandienos spalva: Kavos spalva
Šios dienos akmuo: Granatas
Šiandieninis augalas: Gebenės augalas

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei kišenėje nešiosite gilės žiedą, jis atneš jums sėkmę ir užtikrins ilgą ir sveiką gyvenimą.
Blogas ženklas: Jei čiaudėsite atmerktomis akimis, jūsų siela pabėgs per nosį.

* * *

Šie horoskopai buvo sukurti naudojant mobilią HoroUP programėlę! Pasinerkite į suderinamumo ir kasdienių prognozių visatą, kurioje galėsite ne tik skaityti, bet ir klausytis savo likimo! Atsisiųskite čia

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt