Now Reading
Dienos Horoskopas: 2024-07-11

Dienos Horoskopas: 2024-07-11

Šiandien Žuvys kovoja su išsibarsčiusia romantiška energija, o Mergelės džiaugiasi karjeros pažanga ir pripažinimu; daugiau apie 12 ženklų skaitykite toliau.

Nepatikėsite, ką kiekvienas Zodiako ženklas yra jums paruošęs – gero ir blogo! Vėžio ženklo atstovams meilė gali būti netikėta, bet saugokitės, ne kiekvienas virpėjimas turi tęstis ilgai. Liūtui romantiški širdies virpesiai suteikia gilumo, tačiau jūsų meilės gyvenime labai svarbus aiškumas. Svarstyklės jaučiasi nesubalansuotos, tai skatina jus tobulėti, o karjeros neramumai tikrina jūsų ryžtą. Galiausiai, Vandenio ženklo atstovai, jūsų emociniai ryšiai gali pagilėti, tačiau būtinai subalansuokite širdį ir protą. Smalsu atskleisti daugiau kosminių paslapčių? Skaitykite toliau ir susipažinkite su jūsų zodiako ženklui pritaikytu dangaus žemėlapiu!

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)
Apibendrinimas
Nuoširdžiai puoselėkite galimą meilę, bet savo širdį tramdykite protingu įžvalgumu. Priimkite netikrumą savo karjeroje, pasikliaudami savo gebėjimu prisitaikyti ir žengti į priekį. Norint išsaugoti finansinę sveikatą, labai svarbu skirti dėmesio biudžeto sudarymui.

Harmonijos
Meilė: 44%
Karjera: 55%
Pinigai: 35%

Horoskopas
Galite pastebėti, kad jūsų emocinis pasaulis turi daug potencialo, kuris padės užmegzti gilesnius ryšius, jei rūpestingai ir nuoširdžiai juos puoselėsite. Tačiau į naujus susitikimus žiūrėkite subalansuotai, derindami širdį ir protą, kad užtikrintumėte, jog jūsų jausmai yra tinkami.
Jūsų karjeros kelias dabar gali atrodyti miglotas ir neaiškus, nes jums tenka laviruoti galimybių ir iššūkių labirinte. Pasitikėkite savo gebėjimu prisitaikyti; jūsų išradingumas yra didžiausias jūsų privalumas siekiant pažangos profesiniame gyvenime.
Gali būti, kad šiuo metu reikia atidžiai valdyti savo finansinę padėtį; nereikalingos išlaidos gali sukelti nereikalingą stresą. Tačiau sutelkę dėmesį į savo biudžeto sudarymo įgūdžius galite padėti užtikrinti piniginį stabilumą.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 4, 7, 17, 27, 58, 75
Šiandienos spalva: Neryškus Pilkas
Šios dienos akmuo: Ametistas
Šiandieninis augalas: Rojaus paukštis

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Jei čiaudėsite prieš pirmą naujo patiekalo kąsnį, jo skonis bus sugadintas visiems laikams.

* * *

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)
Apibendrinimas
Meilėje būkite kantrūs, nes tikri ryšiai užsimezga vidinės ramybės metu. Būkite atidūs ieškodami karjeros galimybių, kurios padėtų panaudoti jūsų įgūdžius, ir palaikykite tvirtus profesinius ryšius, kad galėtumėte lengviau judėti pirmyn. Iš naujo įvertinkite savo išlaidas ir laikykitės drausmės, kad pagerintumėte savo finansinį stabilumą.

Harmonijos
Meilė: 32%
Karjera: 90%
Pinigai: 32%

Horoskopas
Tęsiantis dangaus šokiui, jūsų romantiška energija gali būti išblaškyta, todėl gali būti sunku suderinti savo širdies troškimus. Tai laikas, kai reikia ugdyti kantrybę meilės gyvenime, suprantant, kad tikrasis ryšys dažnai užsimezga ramiomis apmąstymų akimirkomis.
Artėja karjeros galimybės, todėl ieškokite galimybių parodyti savo stipriąsias puses ir talentus. Palaikydami atvirą bendravimo liniją su vadovais ir kolegomis, galite užmegzti vertingą partnerystę, kuri gali pagerinti jūsų profesinę trajektoriją.
Jūsų finansinė padėtis gali būti nestabili, todėl reikia atidžiai įvertinti savo išlaidų įpročius. Norint įveikti šį nenuspėjamą etapą, būtina laikytis drausmės ir laikytis biudžeto.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 3, 7, 12, 44, 71, 89
Šiandienos spalva: Celadonas
Šios dienos akmuo: Akvamarinas
Šiandieninis augalas: Vandens lelija

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Apelsinų dubuo ant stalo atneša sėkmę ir turtus į jūsų namus.
Blogas ženklas: Jei drabužius pakabinsite išvirkščia puse į išorę, juose apsigyvens piktosios dvasios ir atneš nelaimę.

* * *

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
Apibendrinimas
Priimkite naujas patirtis, nes jos gali padėti užmegzti reikšmingą romantišką ryšį. Jūsų karjeroje laukia iššūkiai, tačiau galiausiai jie paskatins asmeninį ir profesinį augimą. Atidžiai stebėkite savo išlaidas ir stenkitės stiprinti savo finansinę ateitį.

Harmonijos
Meilė: 57%
Karjera: 53%
Pinigai: 25%

Horoskopas
Žvaigždynai rodo, kad ateityje jūsų laukia romantikos žydėjimas, nes netikėti susitikimai skatina gilesnį emocinį ryšį. Jūsų atvirumas naujai patirčiai taps šių širdžiai mielų įvykių katalizatoriumi.
Keliaudami profesinėje srityje galite susidurti su netikėtais iššūkiais, kurie patikrins jūsų atsparumą ir gebėjimą prisitaikyti. Priimkite juos kaip galimybę tobulėti, ir jūsų atkaklumas atsipirks taip, kaip galbūt šiuo metu nenumatote.
Gali būti, kad finansiniams reikalams reikės skirti daugiau dėmesio nei įprastai, o netikėtos išlaidos gali sužlugdyti jūsų biudžetą. Labai svarbu atsargiai elgtis su savo išlaidomis ir ieškoti galimybių sustiprinti savo finansinį saugumą protingai investuojant ar taupant.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 8, 17, 18, 34, 56, 79
Šiandienos spalva: Gilus šampanas
Šios dienos akmuo: Deimantas
Šiandieninis augalas: Erškėtis

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Senos šluotos nešimas į naujus namus neša nelaimę.

* * *

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)
Apibendrinimas
Subalansuokite nepriklausomybę ir norą užmegzti ryšį meilėje. Jūsų karjeros kelyje laukia iššūkiai, tačiau jūsų gebėjimas prisitaikyti skatins profesinį augimą. Atsargiai elkitės su pinigais ir toliau rūpinkitės savo ilgalaikiu finansiniu saugumu.

Harmonijos
Meilė: 20%
Karjera: 38%
Pinigai: 44%

Horoskopas
Kosmosas sukasi apie energiją, kuri gali sutrikdyti jūsų emocijas, todėl bus sunku rasti harmoniją meilės gyvenime. Nors siekiate ryšio, gali paaiškėti, kad išlaikyti nepriklausomybę taip pat svarbu jūsų širdies kelionėje.
Karjeros srityje gali atrodyti, kad sudėtinga orientuotis sudėtingoje situacijoje, nes sunkiai įveikiami iššūkiai užgožia jūsų profesinę viziją. Pasitelkite įgimtą atsparumą ir gebėjimą prisitaikyti, kad šie išbandymai taptų kelrodžiu augimui.
Šiuo laikotarpiu jums pravers finansinis konservatyvumas; venkite skubotų investicijų ar didelių išlaidų, kurios nėra būtinos. Būkite atidūs galimybėms, kurios žada greitą grąžą, nes jos gali neatitikti jūsų ilgalaikių piniginių tikslų.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 41, 48, 55, 79, 95, 100
Šiandienos spalva: Mėlyni džinsai
Šios dienos akmuo: smaragdas
Šiandieninis augalas: Rožių augalas

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei kišenėje nešiosite gilės žiedą, jis atneš jums sėkmę ir užtikrins ilgą ir sveiką gyvenimą.
Blogas ženklas: Jei nagus kirpsite naktį, sutrumpinsite savo gyvenimą.

* * *

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)
Apibendrinimas
Stiprinkite savo meilės gyvenimą atvirai bendraudami ir priimdami pažeidžiamumą, kad užmegztumėte prasmingesnius ryšius. Jūsų atsidavimas netrukus duos vaisių ir atvers naujų karjeros galimybių. Būkite finansiškai apdairūs ir apgalvokite savo išlaidų įpročius, kad padidintumėte savo ekonominį stabilumą.

Harmonijos
Meilė: 59%
Karjera: 81%
Pinigai: 28%

Horoskopas
Gali būti, kad atviras bendravimas taps jūsų meilės santykių atgaivinimo raktu, leidžiančiu užmegzti gilesnius ryšius. Būkite pasiruošę priimti pažeidžiamumą, nes jis gali atverti kelią į romantiką, kurios taip trokštate.
Gali būti, kad jūsų atkaklumas ir sunkus darbas pagaliau pradeda atsipirkti, todėl sulauksite pripažinimo ir karjeros galimybių. Būkite atviri netikėtiems pasiūlymams, kurie gali pastūmėti jūsų karjeros trajektoriją naujomis įdomiomis kryptimis.
Nors dangaus sferos praneša apie finansinio santūrumo metą, būkite atsargūs su savo išlaidomis, kad išvengtumėte nereikalingų nuostolių. Laikykite šį laikotarpį galimybe sukurti tvirtesnį pagrindą būsimai gerovei, iš naujo įvertindami savo biudžetą ir finansines strategijas.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 3, 10, 12, 14, 78, 97
Šiandienos spalva: Tamsioji Bizantija
Šios dienos akmuo: Perlas
Šiandieninis augalas: Levandos

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Jei čiaudite apsiavę batus, tai reiškia, kad jums gresia dienos nelaimė.

* * *

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)
Apibendrinimas
Būkite atviri naujoms romantiškoms galimybėms, bet išmintingai saugokite savo širdį. Priimkite naujus iššūkius darbe, kad išnaudotumėte karjeros galimybes. Priimdami finansinius sprendimus elkitės apdairiai, kad išlaikytumėte stabilumą esant neaiškiems ekonominiams veiksniams.

Harmonijos
Meilė: 28%
Karjera: 56%
Pinigai: 52%

Horoskopas
Gali būti, kad meilė ateis netikėčiausiose vietose, nes jūsų širdis atsivers naujiems potyriams. Vis dėlto išlikite atsargūs, nes ne kiekvienas jaudulio pliūpsnis gali virsti ilgalaike liepsna.
Darbe gali atsirasti netikėtų galimybių, kurios paskatins jus tobulėti profesinėje veikloje. Būkite atviri naujoms pareigoms, nes jos gali lemti svarbią pažangą jūsų karjeroje.
Aplink jus gali suktis finansinės srovės, dėl kurių gali kilti netikrumo jausmas, susijęs su jūsų ištekliais. Svarbu apdairiai plaukti šiais vandenimis, nes skubotų sprendimų priėmimas gali sukelti nestabilumą.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 2, 3, 7, 14, 56, 98
Šiandienos spalva: Seleste
Šios dienos akmuo: Rubinas
Šiandieninis augalas: Balta rožė

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Žengęs ant šaligatvio plyšio sudaužai močiutės arbatinuką.

* * *

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)
Apibendrinimas
Jūsų emocijos sustiprėjusios, tačiau romantiškoje kelionėje svarbiausia išlikti blaivaus proto. Pasitelkite kūrybiškumą ir bendradarbiavimą, kad išnaudotumėte karjeros augimo galimybes. Norint įveikti dabartines finansines kliūtis ir užsitikrinti stabilumą, svarbiausia kruopščiai planuoti biudžetą ir išradingumą.

Harmonijos
Meilė: 22%
Karjera: 61%
Pinigai: 38%

Horoskopas
Kosmosui šokant harmoningu ritmu, jūsų širdis gali pajusti netikėtą emocinį potraukį, sužadinantį jūsų romantiškus troškimus. Vis dėlto tarp šių virpančių jausmų bus labai svarbu išlaikyti aiškumą, kad galėtumėte išmintingai ir ramiai valdyti savo meilės gyvenimą.
Gali būti, kad jūsų karjeros kelyje artėja didelio augimo ir galimybių etapas, kuris paskatins kūrybiškumo bangą, padėsiančią jums spręsti darbo iššūkius novatoriškais sprendimais. Būkite atviri bendradarbiavimui, nes kolegų įžvalgos gali paskatinti jūsų profesinį tobulėjimą ir atverti naujas duris.
Finansiniai iššūkiai gali atrodyti bauginantys, bet jūsų išradingumas bus puikus, todėl rasite protingų sprendimų, galinčių stabilizuoti jūsų finansinę padėtį. Biudžeto planavimas ir nereikalingų išlaidų mažinimas bus išmintingas žingsnis, atveriantis duris į saugesnę finansinę ateitį.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 5, 21, 44, 46, 78, 79
Šiandienos spalva: Absoliutus nulis
Šios dienos akmuo: Peridotas
Šiandieninis augalas: Saulėgrąža

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Jei naktimis švilpaujate namuose, kviečiate piktąsias dvasias į savo namus.

* * *

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)
Apibendrinimas
Norint išlaikyti harmoniją, reikia kantrybės ir atviro bendravimo. Tikėkitės karjeros augimo ir galimybių užmegzti vertingas partnerystes, kurios gali paskatinti jūsų profesinį tobulėjimą. Jūsų finansinis kruopštumas pasiteisina, tačiau nepamirškite laikytis fiskalinės drausmės, kad užtikrintumėte nuolatinį stabilumą.

Harmonijos
Meilė: 25%
Karjera: 87%
Pinigai: 60%

Horoskopas
Atrodo, kad jūsų širdį gaubia nežinomybė, todėl abejojate artimiausių žmonių ketinimais ir jausmais. Priimkite sudėtingus savo jausmus, bet būkite atsargūs ir neleiskite, kad nesusipratimai mestų šešėlį ant jūsų santykių.
Jūsų karjera kyla, nes jūsų pastangas pagaliau pastebi tie, kuriems tai svarbu; tai laikotarpis, tinkamas paaukštinimui ar pripažinimui. Ir toliau naudokitės bendradarbiavimo galimybėmis, nes tikėtina, kad jos padės pasiekti reikšmingų laimėjimų ir asmeninio augimo jūsų profesinėje kelionėje.
Finansiniai pakilimai ir nuosmukiai yra natūrali gyvenimo dalis, tačiau galite pastebėti, kad jūsų strateginis planavimas ir kruopštus biudžeto sudarymas pradeda duoti rezultatų. Tačiau nepamirškite, kad trumpalaikė nauda neleis jums nusiraminti, nes bus labai svarbu nuolat budriai valdyti savo išteklius.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 63, 68, 70, 75, 83, 99
Šiandienos spalva: Citrinas
Šios dienos akmuo: Safyras
Šiandieninis augalas: Vėdrynas

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Rasti keturlapį dobilą – sėkmės ženklas.
Blogas ženklas: Jei nagus kirpsite naktį, sutrumpinsite savo gyvenimą.

See Also

* * *

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)
Apibendrinimas
Priimkite savęs atradimą, kad sustiprintumėte savo ryšius. Priimkite karjeros kliūtis kaip galimybę sustiprinti savo profesinius įgūdžius ir ryžtą. Būkite atsargūs su pinigais susijusiais klausimais; kantrybė ir kruopštus planavimas padės jums pasiekti galutinį stabilumą.

Harmonijos
Meilė: 25%
Karjera: 32%
Pinigai: 19%

Horoskopas
Meilės srityje jūsų emocinis pasaulis gali būti šiek tiek pakrypęs, todėl turėsite rasti pusiausvyrą santykiuose. Tai savianalizės ir asmeninio augimo metas, kuris pasitarnaus puoselėjant brangius ryšius.
Jūsų karjeros kelyje gali kilti netikėtų sukrėtimų, dėl kurių galite suabejoti savo dabartine trajektorija. Svarbu nepamiršti, kad šie iššūkiai taip pat gali suteikti galimybių mokytis ir augti profesinėje srityje.
Jūsų horizonte gali iškilti finansinių sunkumų, todėl reikės apdairiai rinktis išlaidas ir investicijas. Sunkus darbas galiausiai užtikrins stabilumą, tačiau atsargumas yra jūsų sąjungininkas, kai reikia įveikti fiskalinį neapibrėžtumą.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 6, 15, 24, 55, 72, 81
Šiandienos spalva: Abrikosas
Šios dienos akmuo: Opalas
Šiandieninis augalas: Hortenzija

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas neša sėkmę.
Blogas ženklas: Jei išgersite tostą su stikline vandens, netrukus jus ištiks nelaimė.

* * *

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)
Apibendrinimas
Priimkite dinamišką savo meilės gyvenimo pobūdį ir praktikuokite meilę sau, kad išliktumėte tvirtai ant žemės. Gebėkite prisitaikyti prie karjeros iššūkių ir atrasti paslėptų augimo galimybių. Būkite finansiškai apdairūs ir valdykite savo išlaidas, kad išgyventumėte neaiškius piniginius laikus.

Harmonijos
Meilė: 62%
Karjera: 23%
Pinigai: 21%

Horoskopas
Jūsų širdis gali būti nusiteikusi jaudinančiai ir nepaprastai sunkiai, o emocijos gali tekėti milžinišku srautu. Būkite atviri santykių pokyčiams, bet taip pat pasirūpinkite savimi, kad galėtumėte įveikti romantiškus pakilimus ir nuosmukius.
Netikėti iššūkiai jūsų karjeros kelyje dabar gali pareikalauti strateginio ir lengvai prisitaikančio požiūrio; išlikite veržlūs, kad galėtumėte orientuotis šiuose vandenyse. Šiose kliūtyse gali slypėti augimo galimybės, todėl stebėkite, ar negausite iš jų pamokų.
Finansiniai neramumai gali aptemdyti jūsų ekonominį dangų, todėl šiuo metu verčiau elkitės atsargiai, o ne drąsiai. Kadangi srovės kyla ir kyla, norint atlaikyti audrą, labai svarbu griežtai kontroliuoti savo išlaidas.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 1, 2, 17, 22, 63, 65
Šiandienos spalva: Aero
Šios dienos akmuo: Topazas
Šiandieninis augalas: Chrizantema

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Nešiodamasis gilės nešiojiesi sėkmę ir užsitikrinsi ilgą gyvenimą.
Blogas ženklas: Žingsnis ant šaligatvio įtrūkimo atneš septynerius nesėkmės metus.

* * *

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)
Apibendrinimas
Pasiruoškite sudėtingam romantikos etapui; būkite kantrūs ir aiškiai bendraukite. Tapkite lyderiu ir įveikite iššūkius, kad padarytumėte karjeros pažangą. Kad išlaikytumėte stabilumą, stipriau suspauskite piniginę ir kruopščiai planuokite savo finansus.

Harmonijos
Meilė: 34%
Karjera: 59%
Pinigai: 19%

Horoskopas
Žvaigždės rodo, kad jūsų meilės gyvenime laukia sudėtingas laikotarpis, kuriame svarbiausia bus kantrybė ir supratimas. Gali būti, kad bendrauti bus sunkiau nei įprastai, tačiau svarbu atkakliai dirbti ir išlaikyti atvirą širdį.
Jūsų ambicijos ir ryžtas labiau nei bet kada anksčiau išryškėja, nes imatės vadovauti su karjera susijusiems projektams. Nors gali iškilti kliūčių, jūsų atsparumas užtikrina, kad iššūkius paversite sėkmės laipteliais.
Gali išlikti finansinių sunkumų, dėl kurių teks permąstyti biudžeto sudarymo strategijas ir ieškoti stabilesnio fiskalinio pagrindo. Keliaudami per neaiškius ekonominius vandenis, turite nustatyti prioritetus savo išlaidoms ir sutelkti dėmesį į taupymą.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 3, 7, 9, 32, 34, 83
Šiandienos spalva: Abrikosas
Šios dienos akmuo: Turkis
Šiandieninis augalas: Gvazdikas

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Jei kišenėje nešiosite gilės žiedą, jis atneš jums sėkmę ir ilgą gyvenimą.
Blogas ženklas: Jei dainuosite prie stalo, iki vakaro verksite.

* * *

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)
Apibendrinimas
Kantrybė ir atvirumas santykiuose padės sustiprinti jūsų emocinius ryšius. Būkite kantrūs ir ištvermingi, kad įveiktumėte karjeros iššūkius ir nepamirštumėte ilgalaikių tikslų. Prisitaikykite ir išmintingai planuokite, kad galėtumėte įveikti finansinius pakilimus ir nuosmukius.

Harmonijos
Meilė: 72%
Karjera: 30%
Pinigai: 51%

Horoskopas
Kai plaukiosite jausmų bangomis, gali paaiškėti, kad kantrybė ir supratimas yra jūsų kelrodės žvaigždės, vedančios į gilesnius ryšius. Priimkite pažeidžiamumą, atsirandantį per tikrus emocinius mainus, nes būtent dėl tokio atvirumo jūsų ryšiai iš tiesų suklestės.
Gali atrodyti, kad jūsų pažanga darbe pasiekė ribą, kūrybiškumas slopsta, o bendradarbiavimas nėra toks veiksmingas kaip įprastai. Kantrybė ir atsparumas bus jūsų sąjungininkai, nes šiuo laikotarpiu reikės tvirtos rankos ir susitelkti į ilgalaikius tikslus.
Finansiniai svyravimai yra gyvenimo bangų ir atoslūgių dalis, todėl labai svarbu, kad jūsų požiūris į pinigų valdymą išliktų prisitaikantis. Nors jūsų instinktai dažnai gali jus nuvesti į klestinčias galimybes, pasikliaudami tik jais ir neturėdami tvirto plano, galite netikėtai atsidurti kelyje.

Dienos atributai
Laimingi skaičiai: 1, 4, 8, 36, 69, 94
Šiandienos spalva: Kembridžo mėlyna
Šios dienos akmuo: Granatas
Šiandieninis augalas: Pansy

Geras ir blogas ženklas
Geras ženklas: Keturlapio dobilo radimas atneš sėkmę.
Blogas ženklas: Jei prieš išeidami iš namų vieną kartą čiaudėsite, visą dieną jūsų žingsnius lydės nelaimės.

* * *

Šie horoskopai buvo sukurti naudojant mobilią HoroUP programėlę! Pasinerkite į suderinamumo ir kasdienių prognozių visatą, kurioje galėsite ne tik skaityti, bet ir klausytis savo likimo! Atsisiųskite čia

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt