Now Reading
Draugai ar mylimieji? 4 požymiai, rodantys, jog jūsų draugystė tampa šiuo tuo daugiau

Draugai ar mylimieji? 4 požymiai, rodantys, jog jūsų draugystė tampa šiuo tuo daugiau

Draugai ar mylimieji? 4 požymiai

Laikas.lt
Pagal Yourtango.com

Jau senokai esate draugai, vienas kitą puikiai pažįstate, kartu praleidžiate nemažai laiko ir… Kartais ima atrodyti, jog galbūt jus pradeda sieti ne tik draugystė, bet ir romantiški jausmai. Nors dažnai vienas kitam išsipasakojate slapčiausius dalykus, apie tai pradėti šnekėti nėra lengva – o jei jo jausmai kitokie? Skubame į pagalbą: jei bent trys žemiau nurodyti požymiai sutampa, būkite tikros, kad į jūsų duris beldžiasi meilė.

1) Jūsų draugai pradeda laidyti komentarus ir kartais trikdančius juokelius apie jūsų draugystę. Beveik kiekvieną kartą išėjus pasilinksminti su draugų kompanija, šie pradeda komentuoti, kaip puikiai jūs tiktumėte vienas kitam, kokia graži pora būtumėte. Užgimusi romantika dažnai geriau matosi iš šalies!

2) Kiekvieną dieną susiskambinate, susirašote, dažnai net prieš pat miegą. Net nepastebėjai, kai pradėjote bendrauti kiekvieną dieną? Ką valgei pietums, kaip sekėsi per dieną, ką veiki dabar… Nieko reikšmingo, bet slapta tau tai labai patinka. Diena be tokio įprastinio bendravimo pradeda atrodyti tuštoka.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

3) Visiškai neplanuotai vienas kitam prilipinote mielas pravardes. „Ei, bro“ pakeitė daug mielesni vardai, dažnai turintys savo atsiradimo istoriją ar pretekstą.

4) Jūsų prisilietimai tapo švelnesni. Kai žiūrite rungtynes ar žaidžiate stalo žaidimus paparastus draugų „high-five“ pradeda keisti stiprūs, bet švelnūs apkabinimai, kartais susikabinate rankomis, dažnai liečiate vienas kitą.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt