Now Reading
Du garsūs ekstremalai – ant vienos riedlentės! (foto, video)

Du garsūs ekstremalai – ant vienos riedlentės! (foto, video)

Du garsūs ekstremalai - ant vienos riedlentės! (foto

Ekstremalas.lt

Pastaruoju pasaulyje metu vis daugiau ekstremalų tampa reklaminių klipų herojais. Neseniai dienos šviesą išvydo automobilio „Smart Fortwo” reklama. Šiame vaizdo klipe veiksmas vyksta Barselonoje, visas dėmesys dviems riedlentininkams, kurie važinėjo ir atliko triukus ant vienos riedlentės.

Kilian Martin ir Alfredo Urbon sugebėjo ne tik važinėti ant vienos riedlentės, bet ir atlikti kai kuriuos triukus. Jie efektingai nušokdavo ir užšokdavo ant riedlentės, kuria jau važiuodavo kolega.

Vienas įspūdingiausių triukų, kai jie pašoka į orą, apverčia riedlente ir vėl kartu ant jos nusileidžia. Bene efektingiausia akimirka, kai vienas ekstremalas A.Urbon važiavo riedlente, o K.Martin ant jos stovėjo žemyn galvos.

Iš šio ekstremalų dueto – žvaigždė Kilian Martin, kuris yra vienas garsiausių pasaulio riedlentininkų, gimęs Ispanijoje.

Nuo 10 metų jis mokėsi gimnastikos Madride, kas Kilian šiame vaizdo padėjo stovėti žemyn galva. Oficialiose varžybose jis padėjo dalyvauti 16 metų. Nuo 21 metų amžiaus pervažiavo gyventi į Kaliforniją.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Smart Fortwo” reklama sukūrė agentūra „Weapon7”.

Antrame klipe pažiūrėkite, kaip viskas buvo kurta ir kiek daug tam reikėjo pastangų.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt