Now Reading
Ekskliuzyviniai kadrai: „Playboy“ žurnale – apsinuoginusi Marilyn Monroe (N-18, foto)

Ekskliuzyviniai kadrai: „Playboy“ žurnale – apsinuoginusi Marilyn Monroe (N-18, foto)

Ekskliuzyviniai kadrai: „Playboy“ žurnale – apsinuoginusi Marilyn Monroe (N-18

Laikas.lt
Pagal Dailymail.co.uk

Visų laikų sekso simboliu laikoma Marilyn Monroe apsinuogino žurnale „Playboy“, praėjus… 50-čiai metų po jos mirties.

Žurnlo leidėjai naujam numeriui atrinko ekskliuzyvinius, mažai kur publikuotus kadrus iš daugiau nei 10 milijonų fotografijų archyvo.


„Tai yra pirmasis kartas, kuomet parodome tokią didelę dalį savo kolekcijos: nuo pačios pradžios iki beveik paskutiniųjų jos gyvenimo dienų. Tai puikiai pademonstruoja jos gyvenimo ratą“, – kalbėjo „Playboy“ leidybos direktorius Jimmy Jallinek.

Šis žurnalas gali pasigirti ilga bendradarbiavimo su M. Monroe istorija – ji netgi puikavosi  pirmajame „Playboy“ numerio viršelyje. Paskutinįjį kartą sekso simbolis apsinuogino prieš fotografo Lawrence Schiller objektyvą likus vos porai dienų iki jos mirties.

Sakoma, jog iš ši grožiu etalonu laikoma moteris iš tikrųjų buvo du žmonės: Marilyn Monroe, glmūrinė aktorė, ir Norma Jean, trapi, pažeidžiama mergina.

„Du žmonės kovėsi jos viduje, šis konfliktas puikiai matomas panelės Monroe fotografijose. Ji turėjo dievo talentą ir charizmą uždegti tą vidinę šviesą, jai taip pat netrūko sumanumo tą šviesą padaryti blankesnę, sukurti tamsiau erotišką įvaizdį, liūdną įvaizdį, pažeidžiamą įvaizdį. Tai stipru. Tai drąsu. Tai – menas. Marilyn menas“, – kalbėjo žurnalo leidėjai.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

„Ji labiausiai save kontroliavo tuomet, kai buvo nuoga. Daugeliui tai yra pažeidžiamumo momentas, o jai tai buvo galios pozicija“, – apie M. Monroe kalbėjo garsusis „Playboy“ redaktorius Hugh Hefner, prižadėjęs, kad gruodžio numeryje bus atskleistas visas Marilyn grožio ir jėgos spektras.

Naujas numeris, skirtas 50-osioms šios divos mirties metinėms, pasirodys jau rytoj, lapkričio 20-ąją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt