Now Reading
Erica Jennings antrą kartą dalyvaus „Eurovizijoje“

Erica Jennings antrą kartą dalyvaus „Eurovizijoje“

Erica Jennings antrą kartą dalyvaus „Eurovizijoje“

Visvaldo Morkevičiaus nuotr.

Solo karjerą pradedanti dainininkė Erica Jennings naujų galimybių ir iššūkių atranda ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šią savaitę paaiškėjo, jog Ericos naująjį singlą „Leading Me Home“ jau groja kelios Kanados, Airijos ir JAV radijo stotys.

„Mums labai patiko šis kūrinys ir atlikėja, taigi nors ir esame juodojo gospelo radijas, vis tiek norime groti šią dainą – siųskite daugiau Ericos muzikos“, – apie E. Jennings naująjį singlą „Leading Me Home“ atsiliepė „Gospel“ radijas Teksase.

Taip pat gali būti, kad netrukus šį kūrinį išgirs ir visa Europa. Erica po ilgos pertraukos pagaliau apsisprendė antrą kartą dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Pirmą kartą ji dalyvavo su grupe „Skamp“ 2001 m. ir sėkmingai – atranką trijulė laimėjo ir vyko į „Euroviziją“.

Tinkamos dainos „Eurovizijai“ laukė ilgai

„Jau seniai esu sau pasakiusi, kad dar kartą „Eurovizijoje“ dalyvausiu tik tada, kai turėsiu gerą dainą. Manau, kad „Leading Me Home“ ir yra ta daina“, – savo pagrindinį motyvą dalyvauti šiame konkurse įvardina E. Jennings.

Atlikėjos vizijoje šis kūrinys „Eurovizijoje“ būtų atliekamas su minimaliu gospelo choru „Hark“ ir maestro Petru Geniušu prie fortepijono.

„Kai antrą kartą vykau į „Euroviziją“ palaikydama „InCulto“, konkurso ogranizatoriai ir karščiausi šio kasmetinio renginio gerbėjai mane prisiminė iš 2001 m. ir skatino dalyvauti dar kartą“, – sakė Erica.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Tiesa, Erica prisipažino, kad ji ne tik laukė tinkamos dainos grįžimui į „Euroviziją“, tačiau ją stabdė ir nacionalinės atrankos taisyklės: „Ankstesnė lietuviškos atrankos idėja, kad į „Euroviziją“ gali būti išsiųstas dainuoti kažkieno kito tau parinktą dainą – ne man. Kiek žinau, šiemet taisyklės buvo peržiūrėtos ir patobulintos kūrėjų labui, todėl nusprendžiau dalyvauti“.

Džiaugiasi, kad solo karjeros nepradėjo anksčiau

Kūrinys „Leading Me Home“, pasak E. Jennings, yra atviras įvairioms interpretacijoms, tačiau jai pačiai tai yra daina apie visą paletę neįtikėtinų emocijų, su kuriomis mes visi susiduriame kasdien. Taip pat apie žmogaus tvirtumą ir vidinę ramybę.

Ši daina atsirado organiškai: „Mano pasąmonė suveikė, kai pradėjau rašyti šią dainą. Rodos, ši daina tik ir laukė, kol ją paleisiu iš savo minčių“, – pasakoja Erica, – „Kartais kuriant taip nutinka. Kūrėjai tikrai žino apie ką kalbu. Tai yra magiškas jausmas“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt