Now Reading
Erotinis masažas

Erotinis masažas

Erotinis masažas

Paprastiems žemiškiems gyventojams erotinis masažas – tai tartum reklaminė viešųjų namų paslauga, užmaskuota po žodžiais „sauna kartu su nuostabiomis masažuotojomis“.

O ką apie tai mano seksologai? Daugelis iš jų teigia, kad erotinis masažas – fikcija, nes vis tiek viskas susiveda į lytinių organų stimuliaciją. Patyrę specialistai mano, kad tai – atskira masažo rūšis, padedanti vystyti seksualumą, padidinti jautrumą ir netgi išsigydyti iš tam tikrų seksualinių sutrikimų (tarkim, vaginizmo ar impotencijos), kurie iššaukia psichologines problemas.

Jei nepasiduoti į kraštutinumus, erotinis masažas – puikus būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą, geriau pažinti savo partnerio erogenines zonas ir romantiškai nusiteikti.

Tik nereikia maišyti erotinio masažo su tikru seksu! Nors jo tikslas – suteikti kūnišką malonumą, o idealiu atveju – pasiekti orgazmą arba netgi keletą jų, o jei dar orgazmą pasiekia ir pats „masažuotojas“..

„Teisingas“ erotinis masažas – tai klasikinės masažo technikos ir petingo mišinys. Ir jeigu su pirmu dėmeniu viskas daugiau mažiau aišku – judesiai aprašyti bet kokiame vadovėlyje, tai su antruoju viskas priklauso nuo partnerių santykių. Kai ką jaudina pakandžiojimai ir kutenimai, o kai kas dievina ledo kubelių prisilietimus arba pakutenimus su šepetėliu.

Negailėkite lubrikanto – už nuospaudas intymiose vietose niekas „ačiū“ nepasakys. Taigi, jūs nusprendėte pirmąkart padaryti erotinį masažą, tačiau bijote pasirodyti nekaip. Pasinaudokite mūsų instrukcija, ir neatsiginsite nuo norinčiųjų.

Saugumo technika. Jokio sunkaus maisto prieš seansą, minimalus alkoholio kiekis, trumpai kirpti nagai ir minkštos šiltos masažuotojo rankos. Beje, šiltos turi būti ne tik rankos, bet ir patalpa: šąlančiam žmogui atsipalaiduoti sunku.

Prieš pradedant masažą rekomenduojama išsimaudyti vonioje. Jei yra vonios tinkamas dydis, padarykite tai dviese. Jei to negalima, tuomet aptarnaukite partnerį. Tik nereikia jokio „ekstrymo“ – paprasčiausiai nuprauskite jį ar ją. Šiltas vanduo atpalaiduoja, aromatiniai aliejai ir druskos nuramina nervus, nuteikia malonumo bangai. Prausti ir trinti odą galima tiek rankomis, tiek ir kempine – svarbiausiai, tai daryti švelniai ir lėtai. Maža paslaptis: pėdas reiktų ne tik nuprausti, bet ir išmankštinti kiekvieną pirštelį.

Kai partneris švarus ir pailsėjęs, galima pereiti ir prie pagrindinės dalies.

Strategija. Erotinį masažą galima atlikti ir ant lovos, ir ant grindų, ir ant biliardo stalo. Standartinius masažo judesius (paglostymus, paminkymus, trynimus, padaužymus, vibraciją, pažnaibymus) galima daryti ant viso kūno, taip pat ir ant lytinių organų. Tačiau pasaugokite juos nuo įvairių šiurkščių prisilietimų.

Ir jokiais būdais nepamirškite apie erogenines zonas! Suprantama, kad kiekvienas žmogus turi jas skirtingas, tačiau yra vietos, kurios jautrios beveik visiems. Į ausų, jų spenelių, kaklo, vidinių šlaunų pusių masažą dauguma „pacientų“ sureaguos teigiamai.

Jokiais būdais negailėkite masažinio aliejaus kūnui ir nepamirškite apie lubrikantus lytiniams organams (masažinis aliejus gali iššaukti alergiją ar odos sudirgimą lytiniuose organuose).

Taktika. Erotinis masažas – puikus būdas suartėti ir žengti pirmą žingsnį link sekso. Net jei žmogus ir neskuba atsiverti ir nėra pasiruošęs valandų valandomis pasakoti apie savo seksualinius poreikius, retai kuris atsisako masažo. O proceso metu pamatysite, kad suteikiate jam ar jai didžiausią malonumą.
Darykite masažą neskubėdami, jausmingai. Vienu metu galite tyliu garsu pasakoti, kokia jo ar jos švelni oda (arba stiprūs raumenys), kokios išpuoselėtos pėdos (arba didžiulis gražus penis). Toks garsinis niuansas suteiks masažuojamam didelį malonumą ir nuteiks jį erotiškai. Turėkite omeny, jei partneris galvos apie pašalinius dalykus, jūsų pastangos nueis perniek ir viskas pasibaigs nuovargiu arba nusivylimu.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Orgazmas turėtų būti netikėtumas, o ne pasiruošimas „Formulės-1“ rungtynėms, kurias jūs siekiate laimėti. Įjunkite ramią muziką, uždekite aromatinę lempą arba žvakes – tegul tai primena jūsų pirmąjį pasimatymą.

Technika. Masažuojamas yra visas kūnas nuo kaklo iki kojų pirštų galiukų. Jokiais būdais nenutraukite kontakto: kad ir ką darytumėt, viena ranka visuomet turi liesti partnerį.

Iš pradžių paguldykite jį ant pilvo, glostykite taip, kaip jums patiems patiktų ir atidžiai stebėkite jo ar jos reakciją. Švelnūs ir minkšti judesiai turi keisti vienas kitą. Paskutinis paglostymas – vos juntamas, kad masažuojamasis galvotų, jog jūs valote orą nuo jo odos. Šiame etape geriausiai per ilgai neužsilaikyti: dešimt minučių tikrai užteks.

Tegul apsiverčia ant nugaros ir toliau glostykite. Tai, kas yra tarp kojų, geriau nelieskite, tačiau daugiau dėmesio skirkite vidinėms šlaunų pusėms – prisilietimai prie šios kūno dalies jaudina tiek vyrus, tiek ir moteris.

Dabar pats laikas užsiimti krūtine (paglostyti, pažnaibyti, pajudinti spenelius) ir pereiti prie to, dėl ko visas šis žaidimas ir prasidėjo – lytinių organų masažo.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt