Now Reading
Estų grupė „Elephants from Neptune“ į „Roko naktis“ atvyksta nustebinti

Estų grupė „Elephants from Neptune“ į „Roko naktis“ atvyksta nustebinti

Estų grupė „Elephants from Neptune“ į „Roko naktis“ atvyksta nustebinti

Laikas.lt
Grupės archyvo nuotr.

Viena populiariausių Estijos roko grupių „Elephants from Neptune“ šį savaitgalį atvyksta į Lietuvą, kur penktadienį, rugpjūčio 15 dieną, pasirodys trankios muzikos tradicijas puoselėjančiame festivalyje „Roko naktys“ Zarasuose.

„Nepaprastai džiaugiamės grįždami į Lietuvą. Beveik visa vasarą buvome užsidarę studijoje, todėl esame pasiruošę pagroti ir naujų dainų iš būsimo albumo. Pažadame driokstelėti ir nustebinti klausytojus“, – intrigavo muzikantai.

Pasak „Roko naktų“ rengėjų, grandiozinis dviejų dienų festivalis jau seniai yra tapęs unikaliu tarptautinio masto roko kultūros reiškiniu, teigiamai įvertintu Vidurio Europos sunkiosios muzikos kontekste.

Savitu roko, indie, bliuzo ir psichodelinio triukšmo skambesiu išsiskiriantys „Elephants from Neptune“ lyginami su „Queens of the Stone Age“, „Foo Fighters“, o kartais net su Prince’u. Šiuo metu grupė įrašinėja antrąjį studijinį albumą, kuris pasirodys spalį ir bus pristatytas įvairiose Europos šalyse, taip pat ir Lietuvoje.

Savo pirmąjį albumą „Elephants from Neptune“ išleido 2012 metais. Per savo karjerą grupė yra koncertavusi Taline su „Kaiser Chiefs“ ir „Red Hot Chili Peppers“, dalyvavo festivaliuose „Tallinn Music Week“ (Estijoje), „Vilnius Music Week“ (Lietuvoje), „Positivus“ (Latvijoje), „Summer Sound“ (Latvijoje), „Lost in Music“ (Suomijoje) ir kituose. Pernai Talino muzikos savaitėje grupė laimėjo „Skype“ įsteigtą apdovanojimą „Go Change the World“.

See Also
9 paprasti patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top