Now Reading
„Exit“ vasarį tęsia šv. Valentinas, Jonathan Cowan ir Funkagenda

„Exit“ vasarį tęsia šv. Valentinas, Jonathan Cowan ir Funkagenda

„Exit“ vasarį tęsia šv. Valentinas

Įsibėgėjęs su galingu „Ignas 6h Marathon“, klubas „Exit“ tęsia muzikinę vasario mėnesio kelionę. Šį šeštadienį šokių aikštelę užpildys svajingas ir melodingas progressive trance skambesys.

Meilės šventė į Kauną sugrąžins Andy Duguid iš Škotijos – įžymiojo Tiesto favoritą ir nepamainomą šv. Valentino nakties „Exit“ svečią. Didžėjų ir prodiuserį scenoje pasitiks Emma, o išlydės Breezo.

Trečias kartas iš eilės

Meilės naktis klube laukiama ne tik dėl puikios progos savo jausmais pasidalinti garsiai skambant šokių muzikai. Šv. Valentinas kasmet įspėja, kad pavasaris – jau čia pat ir šalti liko nebe ilgai. Pavasario pranašu ir šv. Valentino porininku „Exit“ scenoje Andy Duguid taps jau trečius metus iš eilės.

„Liekame ištikimi tradicijai meilės naktį įgarsinti euforiniu ir jausmingu progressive trance skambesiu. Visas šios muzikos formules išmanančiam Andy Duguid karštą šeštadienio datą patikime be jokių papildomų klausimų“, – sakė „Exit“ programos vadovas Ignas Vanagas.

Paslaptis – organika

Kaip visuomet Andy Duguid atvyksta kupinas studijos naujienų. Pernai išleidęs 10 iš 10 įvertintą šokių muzikos rinkinį „Miracle Moments“, prodiuseris šiuo metu intensyviai ruošiasi antrojo albumo leidybai. Šeštadienį „Exit“ lankytojai išgirs ir svajingą diskotekų himną „Dreams“, kurį Andy Duguid šiemet išleido Reeves pseudonimu.

Pats Andy Duguid mano, kad jo leidžiamų kūrinių sėkmės paslaptis – organiškumas. „Svajingas vokalas, gyva boso partija, fortepijono, akustinės gitaros sąskambiai, kūrybiškai apipinti elektroniniais garsais – tai ko reikia kūriniui“, – įsitikinęs Andy Duguid, kurio pagrindinis veiklos įkvėpėjas – vienas iš elektronikos ir new wave muzikos pionierių Jean-Michel Jarre.

Pakeliui – du nauji veidai

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Toliau link pavasario šokių aikštelė judės su dviem ypač spalvingomis klubinio pasaulio asmenybėmis, dar negirdėtomis „Exit“ tribūnoje.

Vasario 19 dieną klubas sveikins karščiausiose planetos diskotekose grojantį JAV didžėjų Jonathan Cowan. Pirmą kartą į Lietuvą atvykstantis didžėjus rezidento pareigas eina Majamio „Shine“ ir Ibizos „Pacha“ klubuose. Po kitus pasaulio miestus Jonathan Cowan blaškosi kartu su ilgamečiu scenos partneriu Sander Kleinenberg.

Didžiausią vasario žvaigždę klubas „Exit“ šįkart pristatys mėnesio pabaigoje. Vasario 26 dieną šokių aikštelę sprogdins Funkagenda iš D. Britanijos, skaičiuojamas tarp ryškiausių pasaulio didžėjų ir prodiuserių. Daugiatūkstantinių „Sensation“ renginių žvaigždės ir krūvos klubinių hitų autoriaus triuškinantys pasirodymai klubuose nusakomi dviem žodžiais: „Šimtaprocentinis grūvas“.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt