Now Reading
Festivalio „Roko Naktys“ organizatoriai skelbia renginio vietą ir datą

Festivalio „Roko Naktys“ organizatoriai skelbia renginio vietą ir datą

Festivalio „Roko Naktys“ organizatoriai skelbia renginio vietą ir datą

Laikas.lt

Festivalis „Roko Naktys“, jau dešimtmetį skleidęs maištingą roko dvasią, su trenksmu sugrįžta ir žada atiduoti duoklę visiems sunkiosios muzikos išsiilgusiems gerbėjams. Legendinis ir tarptautinį pripažinimą pelnęs festivalis šiemet visus kviečia į dviejų dienų trankiosios muzikos fiestą, vyksiančią rugpjūčio 15- 16 dienomis.

Nuo 2003 metų rengiama roko muzikos šventė, plėsdama savo repertuarą, prieš kelis metus susivienijo su muzikos ir pramogų festivaliu „Galapagai“, tačiau šiemet abu festivaliai vyks atskirai. ,,Ištikimiausių „Roko Naktų“ gerbėjų prašymu vėl atgaivinsime šia legendinę dviejų dienų fiestą, kuri bus skirta tikro roko mylėtojams. O aktyviausiems „Galapagų” fanams nuliūsti tikrai nereikėtų – renginys tikrai įvyks kaip atskiras festivalis”, – teigia festivalių organizatorius Algirdas Barniškis- Blėka.

Sugrįžtančių „Roko Naktų“ organizatoriai skuba pranešti apie naują roko muzikos festivalio erdvę: šiemet renginys keliasi į pietų Lietuvoje esantį Varėnos dainų slėnį, kuris įsikūręs Varėnos tvenkinio saloje. Greitu metu bus paskelbtos ir šiemet „Roko naktyse“ pasirodysiančios grupės. Per visą festivalio gyvavimo istoriją ant scenos lipo ir gitarų bei būgnų garsais visus susirinkusiuosius lepino daugiau nei pusantro šimto roko muzikos grupių bei atlikėjų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Jungtinės Karalystės, Danijos, Suomijos ir daugelio kitų šalių.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Grandiozinis dviejų dienų renginys jau seniai yra tapęs unikaliu tarptautinio masto roko kultūros reiškiniu, teigiamai vertinamu visame Vidurio Europos sunkiosios muzikos kontekste. Kasmet Organizatorių puoselėtas festivalis tobulėjo, į renginį atvykusiems melomanams siūlydavo ne tik gyvą, trankią ir kokybišką muziką, nusipelniusius roko muzikos pasaulio vardus, bet ir pramogas: kūrybinę laisvę skatinančius menus, su roko kultūra ir tradicijomis susijusius žaidimus bei įvairias staigmenas, skirtas visiems „Roko naktų“ gerbėjams. ,,Šiemet visa tai ir dar daugiau sugrįš. Ištikimiausi „Roko naktų“ fanai galės vėl džiaugtis tikrąja ir neužmirštama festivalio dvasia”, – teigia A. Barniškis- Blėka. 

Legendinio festivalio „Roko naktys“, vyksiančio rugpjūčio 15-16 dienomis Varėnos dainų slėnyje, bilietai prekyboje pasirodys jau vasario 6 dieną, tik 5000 vienetų tiražu.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt