Now Reading
Festivalis „Galapagai 2016“ atskleidžia dar vieną vardą

Festivalis „Galapagai 2016“ atskleidžia dar vieną vardą

Festivalis „Galapagai 2016“ atskleidžia dar vieną vardą

Neseniai paskelbta, kad šią vasarą muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai 2016“ pasirodys „Gorgon City“ ir „Milky Chance“. Šiandien atskleidžiamas trečiasis festivalio vardas. Tai yra MOBO apdovanojimą neseniai nuraškęs Shakka iš Jungtinės Karalystės.

Praėjusį sausį Shakka viešėjo Vilniuje, koncertas buvo anšlaginis. O paskutinį liepos savaitgalį gerbėjai ji galės išvysti festivalyje „Galapagai“.

Shakka pirmą kartą išsprogdino sceną 2011 metais su „The Shakka Crown Affair“. Įkvėptas sėkmės, netrukus sukūrė kelias Youtube serijas vadinamųjų shakkapell’ų, – beatbox’o kūrinių.

2013-aisiais Shakka pasirodė Glastonburio festivalyje, į kurį patekti – didžiulė sėkmė. Shakka taip pat išsiruošė į pasaulinį turą su anglų elektroninės muzikos prodiuserių legendiniu duetu „Basement Jaxx“.

2015-aisiais Shakka tapo gerai pažįstamu Lietuvos publikai, į gyvenimą paleisdamas Ten Walls hito neoficialų remiksą „Walking With Elephants Feat. Frisco“, kuris perkopė 500 tūkstančių perklausų „Soundcloud“ platformoje.

Kovą Shakka surinko pilnutėlę areną Londone, o vėliau sukirto rankomis su „Sony“. Tęsinio nereikėjo ilgai laukti, – netrukus pasirodė jo singlas „Say Nada“, sulaukęs stipraus radijo palaikymo, o po to ir albumas „The Lost Boys“.

Praėjusį rudenį Shakka pelnė MOBO apdovanojimą R’n’B ir soul kategorijoje. Iškilmėse Shakka taip pat surengė pasirodymą, kuris buvo ištransliuotas į daugelį šalių.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Pastaraisiais metais Shakka bendradarbiavo su Sigma, Lethal B, Frisco ir Idris Elb, o šiemet pradės savo didžiuosius žygius į JAV, pakeliui dar užsukdamas į Zarasus ir sugrodamas savo programą festivalyje „Galapagai 2016“.

Festivalis „Galapagai 2016“ vyks Zaraso ežero saloje liepos 29-30 dienomis. Bilietus platina „Tiketa“.


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt