Now Reading
Filmas apie Altajų įveikusius dviračių entuziastus – vėl Vilniuje!

Filmas apie Altajų įveikusius dviračių entuziastus – vėl Vilniuje!

Filmas apie Altajų įveikusius dviračių entuziastus – vėl Vilniuje!

Laikas.lt

Tokią įprastą ir šaltą lietuvišką žiemą retai sutiksi lauke dviratininką. Tačiau tokią šaltą žiemą yra labai gera ir jauku nukeliauti į kino teatrą ir jame prisiminti vasarą ir jos metu patirtas keliones. Kelionės toks užburiantis dalykas, ypač kai jas paverti savo atradimais arba savęs ieškojimais ir atradimais. Be galo žavu sutikti žmones, kurie keliauja savaip. Nesirenka turistams pritaikytų maršrutų, patogių viešbučių, minkštų patalų ir net patogios kelionės lektuvu ar mašina. Tokie keliautojai savo noru visus atostogoms reikiamus daiktus sutalpina į kelius krepšius ir pasirenka pilną iššūkių kelionę – dviračiais.

Būtent į tokias keliones jau ne pirmus metus išsiruošia „Špikio“ komanda. Ir ne tik išsiruošia, su savimi pasiima vaizdo kamerą ir viską nufilmuoja, o vėliau visus įspūdžius pateikia žiūrovui.

Taigi jau trečiasis „Špikio“ komandos susuktas filmas vėl rodomas Vilniuje!  Dviračiais per Altajų, tai filmas apie mėnesį trukusią kelionę dviračiais per Altajaus Respubliką – vieną iš mažiausiai apgyvendintų Rusijos regionų. Filme atskleidžiama, ką reiškia keliauti tolimame krašte, be jokios išorinės pagalbos, pasikliaujant tik savo paties jėgomis. Čia pilna nesuvaidintų ir tikrų keliauninkų emocijų: laimės, džiaugsmo, nuovargio ir pykčio, o fantastinius gamtos vaizdus paįvairina įdomūs pasakojimai apie altajiečių kultūrą.

Nepraleiskite progos ir būtinai tai pamatykite – galbūt tai įkvėps naujoms kelionėms, atradimams ir ieškojimams!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt