Now Reading
Filmo „Valentinas Vienas“ žiūrovams – dvi istorijos atomazgos variacijos (foto, video)

Filmo „Valentinas Vienas“ žiūrovams – dvi istorijos atomazgos variacijos (foto, video)

Filmo „Valentinas Vienas“ žiūrovams – dvi istorijos atomazgos variacijos (foto

Laikas.lt

Naujojo filmo „Valentinas Vienas“ kūrėjai ir žiūrimiausio lietuviško filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ prodiuseriai paruošė dar vieną staigmeną. Jau vasario 8-ąją Lietuvos, Danijos, Islandijos, Norvegijos bei Anglijos kino teatrus pasieksianti romantinė komedija turės ne vieną, o net dvi filmo pabaigos versijas. Netikėta mintis juostos „Valentinas Vienas“ kūrybinei grupei kilo dėl įtikinamų Vytauto Šapranausko improvizacijų bei žiūrovų apklausų po specialiai rengtų išankstinių testinių peržiūrų.

„Kadangi filmą kuriame ne sau, o žiūrovui, filmo kūrimo metu konsultavomės su potencialiais žiūrovais ir teiravomės jų nuomonės. Po mūsų sumanytų ir iš anksto planuotų dar nebaigto filmo peržiūrų gavome daug įdomių pastabų, pasiūlymų ir atsiliepimų. Nors Lietuvoje tokia praktika, išskyrus filmų „Valentinas Vienas“ ir „Tadas Blinda. Pradžia“ kūrimo procesą, kiek žinome, dar nebuvo naudota, konsultavimasis su tiksline auditorija Vakarų kino pasaulyje seniai ne paslaptis. Taip elgiasi visi pagrindiniai ir garsiausi Europos bei Holivudo kino kūrėjai. Tik taip galima pasiekti geriausią rezultatą“, – kalbėjo filmo „Valentinas Vienas“ prodiuseris Žilvinas Naujokas.

Anot jo, kūrybinė grupė nutarė įgyvendinti „dviejų filmo pabaigos versijų“ idėją dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia, išsiskyrė peržiūrų dalyvių nuomonės – vieniems labiau patiko intriguojanti, kitiems – aiškesnė filmo pabaiga. Taip pat didelės įtakos turėjo ir pagrindinį herojų Valentiną vaidinęs aktorius Vytautas Šapranauskas.

„Vytautas – tikras improvizacijų meistras, tad kartais filmuojant jis spontaniškai pasirinkdavo emocijas. Aš ir kiti komandos nariai į tai reagavome kūrybiškai – montuodami supratome, kad turime išskirtinę galimybę padaryti tai, ko dar niekas nedarė – imti ir paleisti į gyvenimą dvi filmo kopijas. Vienos žiūrovai filmo pabaigoje pajus vienokį jausmą, kitos – kitokį ir galbūt turės daugiau likusių klausimų. Norėjome pasimėgauti kūrybine laisve, tuo pačiu palikti žiūrovams daugiau vietos diskusijoms, o ir kino teatrai palaikė tokią iniciatyvą“, – aiškino vienas filmo režisierių ir prodiuserių Donatas Ulvydas.

Šiuo metu planuojama, kad abi filmo „Valentinas Vienas“ atomazgos versijas savo miestų kino teatruose galės išvysti Vilniaus, Kauno ir Šiaulių kino teatrų lankytojai. Kitų miestų ir šalių žiūrovai sudalyvaus savotiškoje loterijoje – finale paaiškės, kokią – painesnę ar aiškesnę pabaigą jie matė.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

„Pasaulyje įprasta praktika, jog kai kuriems kino projektams nufilmuojamos skirtingos pabaigos. Jos dažniausiai kaip papildoma medžiaga būna sukraunamos į filmo DVD. Nutarėme būti unikalūs ir viską, ką sukūrėme, parodyti kine“, – pridūrė Ž.Naujokas.

Pamatyti intriguojantį personažą Valentiną, keturias netikėtas įsimylėjėlių poreles, daugybę juokų ir kraują kaitinančius pokalbius bei vaizdus Lietuvos, Danijos, Islandijos, Norvegijos bei Anglijos kino mėgėjai galės jau nuo vasario 8 dienos.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt