Now Reading
„Fotoshop’u“ savo atžalas kasdien linksminantis super tėtis (foto)

„Fotoshop’u“ savo atžalas kasdien linksminantis super tėtis (foto)

„Fotoshop'u“ savo atžalas kasdien linksminantis super tėtis (foto)

Laikas.lt
Pgl. Mymodernmet.com

Jeigu būtų apdovanojimas pačiam kūrybingiausiam tėčiui, turbūt jį gautų Jasonas Lee. Vestuvių fotografas jau sulaukė populiarumo dėl savo gebėjimo gražiai įamžinti svarbiausius poros gyvenimo momentus jų vestuvių dieną, tačiau tikrasis jo pašaukimas – dukryčių fotografavimas.

Žinoma, dvi mergaitės yra mielos ir Jasonas jas fotografuoja atliekant paprastus kasdieninius darbus, bet nuotraukos ypatingos, nes yra itin netikėtos. Tėčio pasididžiavimas atsiskleidžia trumpame interviu.

Kaip pradėjote fotografuoti?
Savo pirmą skaitmeninę kamerą nusipirkau, kai dar neturėjau vaikų. Man labai patinka fotografuoti ir iš karto pamatyti rezultatą, o mergaites fotografuoti pradėjau savo mamai, kai jai diagnozavo vėžį. Kadangi vaikai dažnai sirgdavo ir negalėdavo aplankyti močiutės, sukūriau dienoraštį apie jas, kur rašydavau, kaip joms sekasi ir taipogi jas fotografuodavau.

Kas vyksta jūsų galvoje, kai fotografuojate savo dukras?
Daugiausia idėjų kyla paprasčiausiai stebint mergaites – kaip jos žaidžia, ką kalba. Kai galvoje kirba idėja, parengiu veiksmo vietą ir naudoju pagalbinį apšvietimą. Viską suplanuoju iš anksto ir mergaites fotografuoju tik apie porą minučių.

See Also
Treniruotės su hanteliais stipriam ir sveikam kūnui

Ar turite patarimų pradedantiesiems fotografams?
Nebijokite eksperimentuoti ir kai kažką sugalvojate – būtinai užsirašykite. Pabandykite pradėti „365” projektą arba tiesiog fotografuokite kasdien.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt