Now Reading
Galapagai skelbia „galvų medžioklę“ Vilniaus mieste

Galapagai skelbia „galvų medžioklę“ Vilniaus mieste

Galapagai skelbia „galvų medžioklę“ Vilniaus mieste

Laikas.lt
Organizatorių nuotr.

Jubiliejinis, jau 10-asis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai / Roko naktys“ šiais metais siūlo ne tik muziką ir daugybę pramogų, tačiau pasitelkęs inovatyvias priemones, jau dabar kviečia į daugiau nei savaitę truksiančią interaktyvią „Galapagų“ herojų „galvų medžioklę“. Interaktyvus žaidimas vyks pagrindinėse Vilniaus gatvėse, aikštėse ir kitose vilniečiams bei miesto svečiams puikiai žinomose sostinės erdvėse.

Galapagai tapo pirmuoju festivaliu Lietuvoje, kuris prisijungė prie vis labiau populiarėjančio geosocialinio tinklo „Foursquare“.
 
„Šių metų festivalio festivalio herojai yra trys – didieji pasaulio mąstytojai: Frydrichas Nyčė, Albertas Einšteinas ir Čarlzas Darvinas. Jie keliaudami po Vilniaus gatves ne tik pristatys festivalį, bet ir suteiks progą gauti nuolaidų bei dovanų“, – sako „Galapagai / Roko naktys“ prodiuseris A. Barniškis-Blėka.
 
„Foursquare“ – tai geolokacija pagrįsta rekomendacijų sistema, nemokama programėlė išmaniajame telefone, žinanti, kur yra jo savininkas ir kokie objektai (barai, restoranai, kavinės, parduotuvės ir kitos lankytinos vietos) įsikūrę aplinkui. 
 
Visi, naudojantys „Foursquare“ geosocialinę programėlę savo telefone, gali nesunkiai pasidalinti įspūdžiais ir atradimais, pažymėdami save („Check-in“), pridėdami komentarą ar prisegdami nuotrauką.
 
Pasak festivalio organizatorių, pagrindinė „Galapagų“ herojų gaudynių užduotis išties paprasta: nufotografuoti Nyčę, Darviną ar Einšteiną telefonu ir toje lokacijoje spausti „Check-in“ ir gauti slaptažodį. Pateikus atrakintą slaptažodį Gedimino pr. 2 Vilniuje esančioje „Tiketos“ kasoje bilietus į festivalį bus galima įsigyti pigiau. O šalia esantis „Coffee Inn“ visus Galapagų galvočių medžioklės dalyvius, įsigijusius bilietus, iš karto pavaišins „Galapagų“ smūčiu.
 
Be to, naujovių nebijantis kavinių tinklas „Coffee Inn“ kasdien pirmuosius išvydusius Nyčę, Einšteiną ar Darviną kurioje nors iš tinklo kavinių, juos nufotografavusius ir paspaudžiusius „Check-in“, baristos pavaišins ypatinguoju Galapagų smūčiu.
 
Rugpjūčio 3-5 dienomis specialių pasiūlymų už „Check-in“ paspaudimą „Foursquare“ bus galima sulaukti apsilankius ir festivalio miestelyje. Prisiregistravę ir atlikę tam tikras užduotis (pavyzdžiui, prisiregistravę 5-iose lokacijose bei įamžinę festivalio akimirkas išmaniuoju telefonu ar pasidalinę tuo su savo draugais Feisbuke) viso festivalio metu gali tikėtis lojalumo prizų bei nuolaidų.
 
Pažymėtą „Galapagų“ herojų medžioklės teritoriją bei visas premijas siūlančias festivalio erdves galima rasti adresu foursquare.com/galapagaifest. Festivalio organizatoriai žada, kad naujo socialinio tinklo puslapio veikla grindžiama gido principu padės esamiems ir naujiems festivalio gerbėjams tarsi iš naujo pažinti „Galapagus“. 
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt