Now Reading
Gamtos kurtas siaubo filmas: dangus pilnas vorų!

Gamtos kurtas siaubo filmas: dangus pilnas vorų!

Gamtos kurtas siaubo filmas: dangus pilnas vorų!

Grynas.lt

Brazilijoje tarp elektros stulpų įsikūrė vorų šeimyna. Kur ten šeimyna – ištisa kolonija! Vorų tiek daug, jog žiūrint iš šalies atrodo, tarsi jie būtų ištiesę savo tinklus per visą dangų. Apie tokį reiškinį praneša portalas lifeslittlemysteries.com.

Vaizdo įraše užfiksuoti Anelosimus Eximius rūšies vorai netoli Santa Antonio del Plata miestelio. Ši daugiausia Pietų Amerikoje paplitusi rūšis vadinama „socialiais vorais“. Kodėl?

Visų pirma, jie rūpinasi savo (dažnai – ir svetimais) jaunikliais tol, kol šie visiškai užauga. Šie vorai gyvena tūkstantinėmis kolonijomis ir rezga tarpusavyje sujungtus tinklus. Tokiu būdu jie turi daugiau galimybių pagauti įvairių vabzdžių, nors yra daug smulkesni už iš tiesų gigantiškus voratinklius mezgančius vorus.
Kai didžiulis tinklas pirmą kartą buvo pastebėtas Leik Tavakonio (Teksaso valstija) nacionaliniame parke, turistai iškart nusprendė, jog čia gyvena didžiulis voras. Vietinė spauda tai pristatė kaip negirdėtą sensaciją – tinklo ilgis buvo net 60 metrų!

Iš tiesų nacionaliniame parke taip pat gyveno panaši vorų kolonija, kokia užfiksuota šiame vaizdo įraše.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top