Now Reading
Garsioji Amelija iš Monmartro pasimiršta – tegyvuoja „Gėlėtų sapnų“ svajotoja Chloja

Garsioji Amelija iš Monmartro pasimiršta – tegyvuoja „Gėlėtų sapnų“ svajotoja Chloja

Garsioji Amelija iš Monmartro pasimiršta – tegyvuoja „Gėlėtų sapnų“ svajotoja Chloja

Laikas.lt

Sėkmingiausiu Audrey Tautou vaidmeniu vadinama Amelija 2001-ųjų filme „Amelija iš Monmartro“, panašu, pagaliau pasimiršta. Sėkmingiausia prancūziška juosta tapusi romantinė istorija šįsyk užleidžia vietą naujam ir kerinčiam aktorės vaidmeniui – užburiančiame ir fantastiškame Michelio Gondry filme „Gėlėti sapnai“ (angl. „Mood Indigo“, pranc. „L’écume des jours“) A.Tautou įkūnijo trapią, tačiau stiprios dvasios svajotoją Chloją. Šį išradingą, paslaptingą ir jausmingą filmą Lietuvos žiūrovai galės išvysti jau nuo rugpjūčio 16 dienos.

Sėkmės sulaukusį 2004-ųjų filmą „Jausmų galia“ režisavęs M.Gondry šįsyk ėmėsi dar didesnio iššūkio – sukurti pasaulį pasaulyje, kur galima keliauti ant rožinio debesies. Čia jaunas ir turtingas Kolinas (akt. Romainas Duris), sukūręs kokteilius maišantį pianiną nori patirti meilę. Jo kelyje atsiduria Chloja (akt. A.Tautou) ir jie drauge patiria neįtikėčiausias ir nuostabiausias akimirkas, kurias vainikuoja vestuvės. Tačiau netrukus Chloja suserga – jos krūtinėje auga vandens lelija – šitaip vadinama tuberkuliozė. Kolinas pasiryžęs atiduoti visus pinigus ir visas jėgas ieškodamas būdo išgelbėti savo vienintelės meilės gyvybę.

Netikėčiausia meilės istorija, džiaugsmas neįtikėtinais dalykais privers žiūrovus ne tik įsitraukti bet ir pamilti tiek Koliną, tiek nepakartojamąją Chloją. Ir jei Amelija kadaise tebuvo miela mergaičiukė, raginusi žmones džiaugtis, kad jie – ne daržovės, šįsyk A.Tautou savo heroję pripildo ne tik lengvumo, bet ir paslapties, siurprizų, simbolių, svajonių ir, žinoma, gerbėjų visame pasaulyje pamėgto žavingo prancūziško humoro.

Savo vardą garsiosios Audrey Hepburn garbei gavusi A.Tautou kadaise jaunystėje yra pasakiusi sau, kad aktorystei ją priimti duos tik metus ir nė dienos ilgiau. „Pamaniau, nenoriu tokio darbo, kuris nenori manęs. Nenoriu visą gyvenimą laukti kol suskambės telefonas ir gyventi dešimties kvadratinių metrų bute. Ne, ne, ne. Gyvenime per daug nuostabių dalykų, kuriuos galima nuveikti“, – karjeros pradžioje 36-erių aktorės pasakytus žodžius citavo „The Guardian“, pabrėždamas, kad dabar Prancūzijos kino pasaulio be A.Tautou tiesiog neįmanoma įsivaizduoti.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Filme „Gėlėti sapnai“ netrūks gražių minčių, romantikos, gėlių, dygstančių žmonių viduje, o saulė švies ne danguje, o gyvens visai čia pat. Naujausias, itin vaizdingas ir jausmingas M.Gondry darbas „Gėlėti sapnai“ Lietuvos ekranus pasieks rugpjūčio 16 dieną.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt